uzel

Ynt: uzel

Linkle uğraşmadan direkt buradan okuyun haberi. :D Paylaşım için teşekkürler...

Türk Sanayisine ve Türk tarımına damgasını vuran Uzel markası traktörler, sektör liderliğinden ödün vermeden 2012′yi karşılıyor
Türkiye’nin önde gelen traktör ve tarım makinası üreticilerinden Uzel, Türkiyenin tarlalarına, çiftçilerine Türk rengi traktörler üretmeye devam ediyor.

1961 yılından beri ürettiği sayısız traktörle tarım sektörüne büyük katkı sağlayan Uzel, aynı zamanda dünya üzerinde ulaşmış olduğu 80 farklı ihracat noktasıyla pek çok kez “İhracat Üstün Başarı Ödülü” ne layık görülmüştür. 2009 yılından itibaren ise nostaljik kırmızı traktör Uzel Markası ile sektörde yerini aldı.

Uzel, Türkiye genelindeki yaygın satış ve satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz yerine getiriyor ve kaliteli ve bol yedek parça ile de kullanıcısının yüzünü güldürüyor.

Ciddi bir üretim kapasitesine sahip olmakla birlikte mevcut üretim kapasitesini tam üretim kapasitesi seviyesine çıkarmak için yoğun çaba gösterilen Uzel’de gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen muazzam bir talep mevcut.

Yakıt tasarruflu traktörleri ile pazarda fark yaratan Uzel, en son ürettiği Stage 3 motorları ile de hem %5 ekstra yakıt tasarrufu sağlıyor hem de azaltılmış motor sesi ile çevreci bir ürün olma özelliği taşıyor.

Geçtiğimiz yıllardan itibaren iç piyasaya 15 ana model dış piyasaya 2 ana modelle toplam 17 ana model ve 200 opsiyon ile üretim yapmış olan Uzel yine kalitesinden ödün vermeden 2012 yılında da yenilikleriyle sektöre katkıda bulunmaya devam edecek.

Kaynak: http://www.enerjiport.com

demekki üretime geçecekler :)

Anadolu toprakları EFSANE sine yeniden kavuşuyor… Türk sanayiine ve türk tarımına damgasını vuran UZEL markası traktörlerin üretimi verilen aranın ardından yeniden başladı. Bayilerimiz ve yıllardır markasından ödün vermeyen çiftçilerimiz şimdiden UZEL traktörlerinin bölgelerine ulaşımını sabırsızlıkla bekliyorlar. Uzel markalı traktörlerin üretimini gerçekleştirmekte olan operasyon firması üretimi kademeli olarak artıracak ve bu yıl içerisinde piyasaya arzu edilen miktarda ürün vermeye çalışacak. Yapılamaz denileni yapan, inanmayanları yanıltan, durdurmaya çalışanları hayal kırıklığına uğratan, bu yolda azimle ve meşakkatle çalışan, emeği geçen herkesi kutluyoruz.

die eklemişler oyn-*a

VALLA HİÇ UMUT YOK BEYLER HER FUARI GEZER OLDUM AMA MAALESEF UZEL MUZEL BIRAKMADI DİYOLAR BU PATRONU BİZİM BURALARDA DA BOZOK TRAKTÖR DİYE Bİ MOTOR ÇIKTI 3 AYDA 100 TANE SATTILAR HERALDE HERKES ANLATA ANLTA BİTİREMİYO UZEL BÖYLE GİDERSE BOZOK HERALDE YERİNİ ALACAK 240 IN AYNISINI YAPMIŞLAR 4 LÜ 10 NUMARA PULLUĞU RAHATÇEKİYO DİYOLAR TORKU YÜKSEKMİŞ 240 TORK VAR UZELDE 185.HELAL OLSUN MİLLETE VALLA BİZDE UZEL DİYE TRAKTÖR ALAMAZ OLDUK ANASINI SATIYM HA GELDİ HA GELCEK DİYE.