erkunt tarla sürümü

Ynt: erkunt tarla sürümü

paylaşım için tşkler l1 çok yavaş değilmi ya motorda 300 saattlerde th3 e al biraz gaz ver abi motor açılsın :) nimet 70 sanırım pulluk kaç inç? degarda bu şekil 14 15 gazda ne kadar yakıyor bilgi verirmisiniz??

kederci link=topic=50238.msg501257#msg501257 date=1325235437' Alıntı:
çok güzel kolay gelsin. ama neden yavaş gidiyorsun ki pulluklar kaç numara. bendede 70t var ben 14 numarayla h1 l2 gidiyorum hele senın tarlada düzgün kü uçarım orda
Kederci, l2 ile mi gidiyon:)) :D Hidrolikler havadamı Yoksa hafiften yere değiyor mu ? ;)

wan7ed link=topic=50238.msg501263#msg501263 date=1325236247' Alıntı:
Kederci, l2 ile mi gidiyon:)) :D Hidrolikler havadamı Yoksa hafiften yere değiyor mu ? ;)
ahmet amcamların motorla l2 te tarla sürüyoruz 4 10 inç açık ara ile videoları var yuklediklerim bak bakalım degimiyo yoksa kulakların uzerinden atana kadar batımıyo :) toprak yumusaksa çeker burdaki videodaki toprakta imkanı yok çekmez o başka :)

cazgin0020 link=topic=50238.msg501268#msg501268 date=1325236862' Alıntı:
ahmet amcamların motorla l2 te tarla sürüyoruz 4 10 inç açık ara ile videoları var yuklediklerim bak bakalım degimiyo yoksa kulakların uzerinden atana kadar batımıyo :) toprak yumusaksa çeker burdaki videodaki toprakta imkanı yok çekmez o başka :)
:))) 4 10 ' inç anlatma bana. ufak pulluk , 4 14 ' bahsediyoruz. Bu toprakta L2 imkansızz, havada iken güzel çeker ama :D. Yahu bende kullanıyorum, yaşar benım Traktörüm 1.400 saatte yatmıyor, çalışıyor. Teorileri bi kenara bırak, uygulamadan bahset bana!!

wan7ed link=topic=50238.msg501276#msg501276 date=1325237781' Alıntı:
:))) 4 10 ' inç anlatma bana. ufak pulluk , 4 14 ' bahsediyoruz. Bu toprakta L2 imkansızz, havada iken güzel çeker ama :D. Yahu bende kullanıyorum, yaşar benım Traktörüm 1.400 saatte yatmıyor, çalışıyor. Teorileri bi kenara bırak, uygulamadan bahset bana!!
10 inç ama açık ara diyorum 12 kadar yer goturuyo teker izinin ortasını goturuyo videolarda beli ve kulakların uzerinden toprak atana kadar batıyo daha ne olsunki ama sert toprakta çekemez. sen en iyisi kederci nin yanına git beraber deneyin ikinizde yozgatlısınız :)

şarkıda 10 numara gitmiş ,efkarlandım yaw.. erkunt harbiden iyi motor...ülkemin mühendislerinden her alanda teknoloji bekliyoruz.. o bu ülkelere teknoloji de muhtaç kalmayalım heryerde türkleri dışlıyorlar fransa örneği...biz de onların malını alarak onları büyütüyoruz bizim onlara verdiğmiz paranın çoğu..müslüman ülkelere filistine ,ırağa,afganistana kurşun bomba olarak geri dönüyor bizde dolaylı olarak destek veriyoruz bilmeden.....ülkemin insanları üretsin yeterki avuçlarım patlayana kadar alkışlayacağım...üretim olsun kalitesiz de olsa inadına ülkemin malını türk malı kullanacağım...

kederci link=topic=50238.msg501278#msg501278 date=1325237996' Alıntı:
benım kide 700 saate ve kullandıgım pulluk bölgedekı en agır pulluk alpler 14 inç ve kamalı tip asla 1h den aşagıya düşmüyor rampalarda yanı dik ve zor tarlalarda
Kaç model? Yozgat ' ın neresindensin Toprağim? Bende 70Wd kullanıyorum, 14 inç seninkinden anlatmana gerek yok,ama görmeyenler için video çekersen, sevaba girersin :D

Çok yavaş inşallah ertkunt biraz daha gelişir ve güzel çeken motorlar yapar ülkemizin malını bizde alır kullanırız yinede kötü demiyorum yerli kendi üretimimiz olduğu için gurur duymak lazım.