Claas Lexion 770TT SFM-Modding-Aranılan mod

Ynt: Claas Lexion 770TT SFM-Modding-Aranılan mod

ya sevgili arakdaşlar lütfen yardım edin sayım doum birisi yarım etsin bu biçer döver biçmiyor tarlaya gedliğim vakit yok tablayı aniden akldırıyro değişik şeyler lüfen yardım edin

baddal555 link=topic=50245.msg503006#msg503006 date=1325493177' Alıntı:
ya sevgili arakdaşlar lütfen yardım edin sayım doum birisi yarım etsin bu biçer döver biçmiyor tarlaya gedliğim vakit yok tablayı aniden akldırıyro değişik şeyler lüfen yardım edin

Tarlaya girdiğin zaman eğer tablayı kaldırıyorsa; 2 tuşuna bas daha sonra H tuşu ile otomatik biçer moduna geçer..

arkdaşlar yok ne yaptıysam olmadı ben anladım he burda ben kimseyi suçalamıyorum ama sizde çalışan bende neden çalışmıyor:SSSSS

baddal555 link=topic=50245.msg503206#msg503206 date=1325521328' Alıntı:
arkdaşlar yok ne yaptıysam olmadı ben anladım he burda ben kimseyi suçalamıyorum ama sizde çalışan bende neden çalışmıyor:SSSSS

Tam detay verirmisin!

yamayımı shoptan alamıyorsun yoksa aldığın yama ile biçer görevi görmüyormu?

kardeş oyunda problem var aynısı ben de oldu Farming Simulator 2011 Platinum Edition indircen eskisine tamen kaldır ve dediğimi indir sitem,zde mevcut ben burdan indirdim indir kur at mod dosaysında biçeri bak gör o zman ok.

arkadaşlar biçeri kullanıyorum ve bendede biçmeme sorunu yapmıştı tablayı ani indirip biçmeme durumu tabla ile alakalı malesefekstra bir tabla indirdim sorun kalmadı,kullandığım mapta belli bir dönem sorun yoktu sonra olmuştu.işler çok olunca tek çare tabla indirmek oldu :)

on-david link=topic=50245.msg516350#msg516350 date=1327084065' Alıntı:
arkadaşlar biçeri kullanıyorum ve bendede biçmeme sorunu yapmıştı tablayı ani indirip biçmeme durumu tabla ile alakalı malesefekstra bir tabla indirdim sorun kalmadı,kullandığım mapta belli bir dönem sorun yoktu sonra olmuştu.işler çok olunca tek çare tabla indirmek oldu :)
arkadaşım bulduğun tablanın linkini banada verir misin bendede çalışmadı.