satılık çif dingilli iki adet saman remorku arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18.02.2011
6,058
1,598
sivas

arkadaşlar uygun fiyata satılık iki adet ikinci el saman remorku arıyorum sivas ve komşu illerden olursa sevinirim bide konya merkez vaya ilçeleri resmini eklerseniz iyi olur,fiyatı telefonda konuşuruz

Ynt: satılık çif dingilli iki adet saman remorku arıyorum

şerefli1 link=topic=50296.msg502256#msg502256 date=1325358277' Alıntı:
arkadaşlar uygun fiyata satılık iki adet ikinci el saman remorku arıyorum sivas ve komşu illerden olursa sevinirim bide konya merkez vaya ilçeleri resmini eklerseniz iyi olur,fiyatı telefonda konuşuruz
burda var fakat sana uzak sanırım

:S

şerefli1 link=topic=50296.msg502858#msg502858 date=1325450290' Alıntı:
henüz fiyatta anlaşmadık ama ikisi 7500 tl filan diyor
kaç tane balya alıyo tam alarak bizim burda yapıyolar kapak felan yok normel arabalardan biraz geniş ve alcak 450 500 balya alıyo kısmetse bu sene yaptırcaz

şimdieden hayırlı olsun,ben balya için değil saman için allıyorum bende kısmetse bu sene saman yapmayı düşünüyorum

şerefli1 link=topic=50296.msg503155#msg503155 date=1325518103' Alıntı:
şimdieden hayırlı olsun,ben balya için değil saman için allıyorum bende kısmetse bu sene saman yapmayı düşünüyorum
balya dedeğim saman zaten biz bu sezon aldık balya makinası çok iyi bir iş tozu felan var ama parası çok tatlı

ne olacak gardaş hangi iş kolay ki zaten ;kaç balya derken doğru samanıda balyası varda biz patoz samanı ile uğraşıyoruz küçük baş hayvanlara balya samanı olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...