sıcak sıcak RESİMLER

işte arkadaşlar dnz çiftliği :)

game2008072500595529ny3.png

game2008072501095225wm2.png

game2008072501115066fg3.png

game2008072501123731gt2.png

game2008072501121970yj2.png

Ynt: sıcak sıcak RESİMLER

şu yamaları yapıyorum yapıyorum olmuyor keşke seninki gibi bir çiftliğim olsaydı :D senden birşey rica edebilirmiyim dennizs ? bu araçların bulunduğu klasörü vehicles rapide upload edermisin bende direk kopyala yapıştır yapayım tek tek yaptımmı araçları olmuyor

Süperr hem römorklar hem türkçe ama yapamıyoruzz biz işte .Abiler Kardeşler Arkadaşlarr fazla bilgiye gerek yok sadece römorkları birleştiren warsa careerVehicles dosyasını bana yollarsa çokk mutlu olucam herkesin emeğine sağlık

Sayın Moderatör Deniz Bey daha önce Data dosyasını olduğu gibi vermiştin ya Eğer yine böyle birşey yaparsan yukarıdaki gibi bizde sahip olmak istiyoruz çünkü bir çiftliğe o bakımdan yazıyorum bu mesajı umarım sizin için bir problem olmaz

operator11 link=topic=5679.msg59474#msg59474 date=1216988651' Alıntı:
şu yamaları yapıyorum yapıyorum olmuyor keşke seninki gibi bir çiftliğim olsaydı :D senden birşey rica edebilirmiyim dennizs ? bu araçların bulunduğu klasörü vehicles rapide upload edermisin bende direk kopyala yapıştır yapayım tek tek yaptımmı araçları olmuyor

sadece vehicles klasörünü ve careervehicles dosyasını upload etmemle olmaz çünkü çoğu yamanın scripti var bügün biraz yoğunum ama işlerimi hallettikçe data klasörünü veya yamaları nasıl yükliceğinizi anladan beni oku dosyalarını yapıcam

XPaSaMX link=topic=5679.msg59475#msg59475 date=1216988815' Alıntı:
Süperr hem römorklar hem türkçe ama yapamıyoruzz biz işte .Abiler Kardeşler Arkadaşlarr fazla bilgiye gerek yok sadece römorkları birleştiren warsa careerVehicles dosyasını bana yollarsa çokk mutlu olucam herkesin emeğine sağlık
Romorkları birbirine bağlamak için de vehicletypes+careerVehicles+scripts+data/vehicles/trailers isimli klasörlere ihtiyaç var

XPaSaMX link=topic=5679.msg59478#msg59478 date=1216989398' Alıntı:
Sayın Moderatör Deniz Bey daha önce Data dosyasını olduğu gibi vermiştin ya Eğer yine böyle birşey yaparsan yukarıdaki gibi bizde sahip olmak istiyoruz çünkü bir çiftliğe o bakımdan yazıyorum bu mesajı umarım sizin için bir problem olmaz
öncelikle flood yapmamak için yazdığın msjn yanında değiştir butonu var o butonu kullanarak msj değiştirebilirsin..Gelelim konuya bugün biras yoğunum akşama doğru ayarlıycam bendeki bütün yamaları upload edicem size de sadece kopyala yapıştır yapmak gerekicek

Öncelikle ilginiz ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim Deniz Bey ben forumda yeni olduğum için telefuzlarde veye mesajlarda bir hata oluyosa şimdiden aff ola.Gerçekten araştırma yaptım fakat daha acemilik tam olarak idrak edemiyorum. Bize sadece kopyala yapıştır kalırsa çok güzel olacak şimdiden teşekkürler.

tamam onu yapıcam ben ama dediğim gibi biraz yoğunum anca akşama yapabilirim..Bu arada olur öyle acemilik zamanları burada kimse kimseden üstün değildir sadece biz düzen bozulmasın diye buradayız yoksa yöneticiler ile normal üyeler arasında hiç fark yok sitemizde o yüzden özür dilemene gerek yok hepimiz insanız hata yapmak bize özgü o yüzden sıkma canını oksa-*

ben manevrayla takmıyorum romorklara yoksa o kadar romorku takmak akıl karı değil başka bir traktörle en arkadaki romorkun hizasına kadar getiriyorum sonra romorku bırakıp traktörle arkdan itiyorum diğer romorklara doğru