mf 6445 herg ediyor sonra muhtar hergi terk ediyor...

Ynt: mf 6445 herg ediyor sonra muhtar hergi terk ediyor...

Eğriye eğri doğruyo doğru ise ;

bu traktördeki konfor beli benzer arabada yoktur....

bu motora bu pulluk bile ağır hantal, ağır, ama güçlü pulluk için uygun bir traktör değil ....... bu traktör nakliye tazrı balya tarzı işlerde çok konforlu ve harika makina...

aslında az geliyor sapri şimdiye kadar bunla idare ettik. bunda yakıt az oluyor motor hiç yokgibi çekiyor tarlayada çok güzel oturuyor.bu sene alırım yeni bir pulluk. bunuda erkuta takarım..

mustafagursacli link=topic=50410.msg503677#msg503677 date=1325612267' Alıntı:
Eğriye eğri doğruyo doğru ise ;

bu traktördeki konfor beli benzer arabada yoktur....

bu motora bu pulluk bile ağır hantal, ağır, ama güçlü pulluk için uygun bir traktör değil ....... bu traktör nakliye tazrı balya tarzı işlerde çok konforlu ve harika makina...
bende 6455 var bununla aynı makina bu 90 benimki 100 hp kantarda 5360 kg geldi şimdi 90 beygir makinaya o yük çok fazla ki 6455 e bile çok geliyo ben arka ağırlıkları komple önden de 4 adet söktüm traktör nasıl rahatladı nasıl yakıt düştü banada zaten servis müdürü ağırlıkları sökmemi tavsiye etmişti. o traktör emsallerinden çok fazla yakıt tüketir yüksüz bile yolda 4f 4e vitezinde rampayı 1 km ilerden haber verir hatta düzde 4f de 4, 5 ton yükte 16 17 gazdan sonra ivmelenemez sen muhtara söyle onu biraz hafifletsin

6455 link=topic=50410.msg504014#msg504014 date=1325683812' Alıntı:
bende 6455 var bununla aynı makina bu 90 benimki 100 hp kantarda 5360 kg geldi şimdi 90 beygir makinaya o yük çok fazla ki 6455 e bile çok geliyo ben arka ağırlıkları komple önden de 4 adet söktüm traktör nasıl rahatladı nasıl yakıt düştü banada zaten servis müdürü ağırlıkları sökmemi tavsiye etmişti. o traktör emsallerinden çok fazla yakıt tüketir yüksüz bile yolda 4f 4e vitezinde rampayı 1 km ilerden haber verir hatta düzde 4f de 4, 5 ton yükte 16 17 gazdan sonra ivmelenemez sen muhtara söyle onu biraz hafifletsin
muhtarda sitede üye zaten traktör aşırı ağır erkuntta aynı yolda devam ediyor bg güvüne göre ağırlık olmalı kanaatindeyim...