5100 R EĞİTİM

Ynt: 5100 R EĞİTİM

korku351 link=topic=50416.msg503734#msg503734 date=1325616341' Alıntı:
Geçen yıl bir müşterim için hazırladığım eğitim videosunu sizinle paylaşmak istedim. müşterim pek fazla deneyimi olmayan biri olduğu için böyle bir video hazırlamak aklıma geldi.hizmette sınır yoktur. :D
daha önce böyle bir video izlememişsinizdir.
iyi seyirler.....
http://www.izlesene.com/video/5100-r-eğitim/5409163
kopyalayıp internet çubuğuna yapıştırıp izleyin

kardeş şehir neresi acaba

korku351 çok teşekkür ederim kendi adıma arkadaslar adına bizi çok bilgilendirdin böyle özelliklerini bilmiyordum 6030 premium serisini ve 6R serisinden 6170 r yi tanıtabilirsen çok iyi olur özellikle 6170r ve 6930 premium u çok merak ediyorum 5100r yi sağolasın sen merakımızı giderdin çok saol sabırla hepsini izledim çok güzeldi şimdi verseler 5r yi kullanırım yani o derece süper anlatmışsın teşekkürler en kısa zamanda 6930 premium ve 6170 r nin de anlatımlarını bekliyoruz teşekkürler :D

şubat ayında 6115 M gelecek kısaca onu anlatan video hazırlayacağım. 6170 R ise nisan ayı sonu gibi görünüyor. kış aylarında vaktim olur diye tahmin ediyorum. yine burdan paylaşırım.
bu tip anlatımları katologlarda bulamazsınız. bir çok özelliği kullanarak yada kullanmış birinin anlatması daha akılda kalıcı ve açıklayıcı oluyor.

bu ne la bu traktörü görünce kendiminkinden utandım biz bize e-lif olsa yeter diyoz adam çoşturmuş bu traktöre binsem bidaha kimse beni sökemez acaba bu traktöre şöför aranıyomu grin-*-s :S

Abiler ağlamak istiyorum insanlığımdan utandım bu ne yauu duva*-*0
Traktörum vardiye seviniyorum Milet çıkmış aya bizkaldık yaya gene alahıma şükür *098*-

Kardeş eline koluna diline sağlık ne desem azdır yanlız bu traktörü alamadan ölecem ona üzülüyorum zuha-*-s
İşallah Yarabbim yüce ALLAHIM herkezein gönlüne göre verir ne diyeyim nasip işte bim-*s