cep telefonu seçmekmeme yardımcı olur musunuz

Ynt: cep telefonu seçmekmeme yardımcı olur musunuz

qarizmatiqa link=topic=50429.msg504012#msg504012 date=1325683616' Alıntı:
aadb780ff9.jpg

FİYAT BİLGİNİZ VAR MI ?
1:http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9100-galaxy-s-ii-fiyati,458475.html 2: http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-htc-evo-3d-cep-telefonu-fiyati,518782.html 3: http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-htc-sensation-xl-cep-telefonu-fiyati,586837.html fiyatlara buralardan bakabilirsin yalnız dikkat et ithalatçı firma garantili alma!

posoflu link=topic=50429.msg504039#msg504039 date=1325687969' Alıntı:
ben samsung i8320 kullanıyorum güzel telefon söylediklerin arasında sony ericsson u tavsiye ederim şarjı diğerlerinden uzun gider
bende i900 almadan önce i8320 almayı düşünmüştüm türkiyede faturalı satışı yoktu.şu an hala da yok yanılmıyorsam.sen yurtdışı mı aldın telefonu bende alcaktım güvenemedim parça sıkıntısı v.s sebeplerden dolayı.nasıl telefon linüx işletim sistemi görselliği çok hoşuma gidiyor kullanışı ve şarjı ne kadar gidiyor.

şimdiden hayırlı olsun. htc sensation xl yada galaxy s2 kesinlikle bunlardan ıkısını al derim ben umreden galaxy s aldım cok guzel ama abim sagolsun türkçe attırmaya goturdu telefon cokmus suan ıphone 3gs kullanıyorum ama glaxy s gibi degil htcninde cok ozellikleri varmıs oyle diyorlar

sekor link=topic=50429.msg504026#msg504026 date=1325686897' Alıntı:
rom uygulaması nedir ? diye sormuşsun.rom denilen bir nevi yazılım telefonun o anki görselliği ve kullanımı nı tamamen değiştiriyor.ben i 900 omnia kullanıyordum windows mobile 6.1 buna 6,5 rom yükledim,android rom yükledim.aynı şeyler htc de daha güzelleri olduğunu çoğu kez okumuştum.telefonu alırken ekran çözünürlüğünüde yüksek olmasına dikkat et bence 480*800 de iyi ama 540*960 dahada iyi tercih senin.bu videoyu da bir izle istersen. http://shiftdelete.net/htc-sensation-xl-video-inceleme-34016.html
bi sitede karşılaştırmalara baktım s2 bütün grafiklerde birinci arkasından da note geliyor, htc sensation xl çok güzel bir model hem yanında kulaklıkda veriyor ama kafam net değil sonra note almadığım için pişman olmak istemiyorum. note'un çözünürlek de yüksek :S

Tucano340&Arion520 link=topic=50429.msg504036#msg504036 date=1325687843' Alıntı:
galaxy s 2 iphone 4s ten üstündür...
yani... iphone markadan başka birşey değil bluetooht bile kullanamıyacaksam ne anlamı kaldı ki
JOSEPH link=topic=50429.msg504044#msg504044 date=1325689512' Alıntı:
samsung galaxsy al :)
hangi galakxy :D

posoflu link=topic=50429.msg504039#msg504039 date=1325687969' Alıntı:
ben samsung i8320 kullanıyorum güzel telefon söylediklerin arasında sony ericsson u tavsiye ederim şarjı diğerlerinden uzun gider
aslında şarj benim için önemli bir kriter değil şarjı az giden çok telefon kullandım alışığım bu duruma ama gün içersinde de bitmesini istemem innov8'in şarj aletini sürekli yanımda taşırdım unuttuğum zaman perişan oluyordum Allahtan nokia'da öyle şarj çıkardıda rahatladık n97 şarj aleti olan varmı diye çok aranmışımdır o durumlara tekrar düşmek istemiyorum ama 1 gün dayanıyorsa yeter yani

göçülü link=topic=50429.msg504052#msg504052 date=1325690361' Alıntı:
şimdiden hayırlı olsun. htc sensation xl yada galaxy s2 kesinlikle bunlardan ıkısını al derim ben umreden galaxy s aldım cok guzel ama abim sagolsun türkçe attırmaya goturdu telefon cokmus suan ıphone 3gs kullanıyorum ama glaxy s gibi degil htcninde cok ozellikleri varmıs oyle diyorlar
iphone 3gs türkcellde ayda 19 liraya düşmüş cidd*-*-* aslında note'a bukadar para vermek yerine galaxy s2 ve 2. telefon olarak iphone3gs düşünmüyor değilim

qarizmatiqa link=topic=50429.msg504058#msg504058 date=1325690604' Alıntı:
iphone 3gs türkcellde ayda 19 liraya düşmüş cidd*-*-* aslında note ' a bukadar para vermek yerine galaxy s2 ve 2. telefon olarak iphone3gs düşünmüyor değilim
ben sana detaylı bir şekilde anlatayım.
galaxy s2 1.2 ghz işlemcili süper hızlı bir makina.flash player sayesinde açamayacağı video sitesi yok.modeli biraz eskidi.bu sene galaxsy s3 çıkacak.ona göre düşün.
galaxy note biraz kaba bir makina.kabalıktan kastım ekranı çok büyük.1.4 ghz işlemcisiyle çılgın bir makina.s pen özelliği ile (kalem) ekranda çok çeşitli işler yapabiliyorsun.anlatılmaz yaşanır bilm-*s
iphone 4 s gerçekten hızlı bir makina ve appstore ile yani uygulama dükkanı ile çok gelişmiş.bu uygulama dükkanı samsunglarda android market var ama iphone marketi kadar iyi değil.

şimdi fiyatlara gelecek olursak s2<note<iphone olarak düşünebilirsin.burda senin tercihin telefonu ne amaçla ve ne kadar uzun süre kullanmana bağlı.eğerki ilerde satmayı düşünürsen en az değer kaybı ve prestiji en üksek cihaz iphonedur.yok ben satmam kullanırım diyorsanız androide sizi memnun edecektir.

Turkcell 19 tl ye iphone vermiyor.buna emin olabilirsin.şöyle analtayım 95 tl ye gold paket var.12 ay boyunca kullancam dersen 75 e düşüyor.iphone u bu paketle ve gold plus paketle veriyor.şimdi sen 75+19 a alamıyorsun.Turkcell diyorki iphone alacaksan 95 den paket ödersin 20 de iphone ödersin 115 tl toplamda ödersin.yani diğer hesapla 75+40=115 40 tl ye 3gs almış oluyorsun.

cıvıq06 link=topic=50429.msg504074#msg504074 date=1325691570' Alıntı:
ben sana detaylı bir şekilde anlatayım.
galaxy s2 1.2 ghz işlemcili süper hızlı bir makina.flash player sayesinde açamayacağı video sitesi yok.modeli biraz eskidi.bu sene galaxsy s3 çıkacak.ona göre düşün.
galaxy note biraz kaba bir makina.kabalıktan kastım ekranı çok büyük.1.4 ghz işlemcisiyle çılgın bir makina.s pen özelliği ile (kalem) ekranda çok çeşitli işler yapabiliyorsun.anlatılmaz yaşanır bilm-*s
iphone 4 s gerçekten hızlı bir makina ve appstore ile yani uygulama dükkanı ile çok gelişmiş.bu uygulama dükkanı samsunglarda android market var ama iphone marketi kadar iyi değil.

şimdi fiyatlara gelecek olursak s2<note<iphone olarak düşünebilirsin.burda senin tercihin telefonu ne amaçla ve ne kadar uzun süre kullanmana bağlı.eğerki ilerde satmayı düşünürsen en az değer kaybı ve prestiji en üksek cihaz iphonedur.yok ben satmam kullanırım diyorsanız androide sizi memnun edecektir.

Turkcell 19 tl ye iphone vermiyor.buna emin olabilirsin.şöyle analtayım 95 tl ye gold paket var.12 ay boyunca kullancam dersen 75 e düşüyor.iphone u bu paketle ve gold plus paketle veriyor.şimdi sen 75+19 a alamıyorsun.Turkcell diyorki iphone alacaksan 95 den paket ödersin 20 de iphone ödersin 115 tl toplamda ödersin.yani diğer hesapla 75+40=115 40 tl ye 3gs almış oluyorsun.

evet öyle oluyor saol aydınlattığın için türkcell az değil var ya şety*-* aklımdan bu düşünceyi çıkarttım ozaman :D s3 2.0 ghz işlemcili olcakmış diyorlar s2 alıp 3 ay sonra yenisinin çıktığını görmek beni üzer iphone 2. elde çok iyi beraber telefon aldığımız arkadaşım iphone ' unu 750 liraya sattı ben telefonumu satamadım bile aynı paraya almıştık ... zaten kullanmak için alıyorum satmayı düşünsem zarar etceğim aklıma gelir sıfırını almaya gönlüm el vermez 2. el de alamam 3310 kullanırım :D