cep telefonu seçmekmeme yardımcı olur musunuz

aklımda birkaç model var ama seçim yapamıyorum.
samsung galaxy note
samsung galaxy s2
htc evo 3d
htc sensation xl
sony ericson xperia arc s

rami düşük ama lg optimus black de güzel

nokia bb ve iphone düşünmüyorum ? hangisi daha iyi hangisi en avantajlı ?

Ynt: cep telefonu seçmekmeme yardımcı olur musunuz

Samsung çok övüyorlar...Iphone gereksiz pahalı..Sony Ericson güzel makina...30-40TL Güzel bir kulaklık alırsın..Sonuçta 700 lira dan fazla bu makinalar..Bence telefonu iyi incele kulaklık falan teferruata kaçıyor...

Sony Ericson alırdım ben ama malesef Nokia kullanıyom... :( :D

aralarında en hızlısı galaxy s2 bnce...
cift cekirdek 1.6 ghz işlemci hızı
1 gb ram
süper amoled ekran....

ama fiyatı biraz tuzlu :)

xperia arc s de güzel(bana kalıcak olsan bunu alırım ;) )
16 milyon renkli sonynin BRAVIA ENGİNE ekran teknolojisine sahip
cift cekirdekli 1.4 ghz işlemci
512 mb ram
hdmı cıkısı var :)
kamerasında exmor r cmos sensör mevcut

aralarında 512 mb ram farkı ile galaxy s2 üstün gibi ama
ben olsam xperia arc s i alırım,

çünkü;
sony kullanan varsa bilir,
sonydeki görüntüleme ve ses teknolojisi gercekten güzeldir ;)
sonyericsson walkman ve cyber-shot serisi cep telefonları emsallerine göre bu iki özellik bakımından gayet basarılıdır bence....

iphone ' u hiç söylemiyorum...
cnkü sevmem keratayı :D
apple ' ın bi macintosh işletim sistemini sevdim...
geri kalanı sisirilmiş bir markanın sisirilmiş ürünleri die düşündügüm için o kadar paraya o ürünlerin değmedigini düşünüyorum...

Bende araştırma yapmıştım, listedeki en başarılı ve en çok özelliğe sahip telefon samsung galaxy s2. Htc ler de güzel ama şarj sıkıntısı var kullanıcıların çoğu forumlarda şarj olayından şikayetçi. Karar sana ait

ben olsam htc evo 3d alırdım ekran çözünürlüğüde yüksek 540*960 htc sensation xl de ise 480*800 htc lerde rom ve uygulamaları çok rahat bulabilirsin kurabilirsin samsung lar sınırlama koyuyor,sony i bilmiyorum.sana link ini vereyim.http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-evo-3d/ karar senin benim tercihim bu olurdu.sana şunuda söyleyeyim bu tip telefonlardan uzun süreli şarj bekleme 1-2 veya 3 gün gider.

galaxy s 2 kaliteden şaşma zar gibi incecik telefon...ama arazide kullanmanı tavsiye etmem cihaza yazık şansen ben nokia n8 e7 n97 n95 8gb ipohe 4gibi cihazların hepsini köyde parçaladım artık telefon almayı düşünmüyorum..heleki bu üstün cihazlar sudan hiç hoşlanmıyorlar..

aslında galaxys2 almaya karar vermiştim sonra galaxy note çıktı işlemcsinin hızı beni çok etkiledi (s2 1 ghz note 1.4 ghz) htc düşünmüyordum karşılaştırmalarda güçsüz kalıyordu sonra o karşılaştırmadaki modellerin eski olduğunu öğrendm

images

301575.png

genel olarak bu iki telefon arasında kaldım

images

Tucano340&Arion520 link=topic=50429.msg503999#msg503999 date=1325680625' Alıntı:
galaxy s 2 kaliteden şaşma zar gibi incecik telefon...ama arazide kullanmanı tavsiye etmem cihaza yazık şansen ben nokia n8 e7 n97 n95 8gb ipohe 4gibi cihazların hepsini köyde parçaladım artık telefon almayı düşünmüyorum..heleki bu üstün cihazlar sudan hiç hoşlanmıyorlar..

teşekkür ederim zaten köyde kalmıyorum benim telefonlar genelde tatilde zarar görüyor duva*-*0
omerfarukkoc link=topic=50429.msg503983#msg503983 date=1325677374' Alıntı:
aralarında en hızlısı galaxy s2 bnce...
cift cekirdek 1.6 ghz işlemci hızı
1 gb ram
süper amoled ekran....

ama fiyatı biraz tuzlu :)

xperia arc s de güzel(bana kalıcak olsan bunu alırım ;) )
16 milyon renkli sonynin BRAVIA ENGİNE ekran teknolojisine sahip
cift cekirdekli 1.4 ghz işlemci
512 mb ram
hdmı cıkısı var :)
kamerasında exmor r cmos sensör mevcut

aralarında 512 mb ram farkı ile galaxy s2 üstün gibi ama
ben olsam xperia arc s i alırım,

çünkü;
sony kullanan varsa bilir,
sonydeki görüntüleme ve ses teknolojisi gercekten güzeldir ;)
sonyericsson walkman ve cyber-shot serisi cep telefonları emsallerine göre bu iki özellik bakımından gayet basarılıdır bence....
s2 türkiyedeki işlemcisi 1.0 ghz biraz düşük kalıyor bu modellere göre ama ram olarak üstün bir model
demir45 link=topic=50429.msg503981#msg503981 date=1325677060' Alıntı:
Samsung çok övüyorlar...Iphone gereksiz pahalı..Sony Ericson güzel makina...30-40TL Güzel bir kulaklık alırsın..Sonuçta 700 lira dan fazla bu makinalar..Bence telefonu iyi incele kulaklık falan teferruata kaçıyor...

Sony Ericson alırdım ben ama malesef Nokia kullanıyom... :( :D
abi 30-40 liralık değil monsterbeat veriyor :D dünyanın en iyi kulaklığı

sekor link=topic=50429.msg503992#msg503992 date=1325678930' Alıntı:
ben olsam htc evo 3d alırdım ekran çözünürlüğüde yüksek 540*960 htc sensation xl de ise 480*800 htc lerde rom ve uygulamaları çok rahat bulabilirsin kurabilirsin samsung lar sınırlama koyuyor,sony i bilmiyorum.sana link ini vereyim.http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-evo-3d/ karar senin benim tercihim bu olurdu.sana şunuda söyleyeyim bu tip telefonlardan uzun süreli şarj bekleme 1-2 veya 3 gün gider.
rom uygulaması nedir ?
mavi_gezgin link=topic=50429.msg503987#msg503987 date=1325678129' Alıntı:
Bende araştırma yapmıştım, listedeki en başarılı ve en çok özelliğe sahip telefon samsung galaxy s2. Htc ler de güzel ama şarj sıkıntısı var kullanıcıların çoğu forumlarda şarj olayından şikayetçi. Karar sana ait
htc hakkında çok bilgisizim samsungun şarjı çok başarılı note modeline 2500mA pil koymuşlar buna rağmen hafif..
Ahmed Gülsu link=topic=50429.msg503986#msg503986 date=1325678062' Alıntı:
yav bide fotoğraf makinesine para vermeyelim bir seferde çıksın dedik :D
erdal600 link=topic=50429.msg503969#msg503969 date=1325674436' Alıntı:
Iphone 4S yok yok telefon deyıl uzay aracı :) kıbar hem
4s çok pahalı be abi o paraya daha güzel telefonlar alırım üstünede para kalır , hem bizim okulda herkesde iphone var hiç sevmem öyle işi özentilik gibi

rom uygulaması nedir ? diye sormuşsun.rom denilen bir nevi yazılım telefonun o anki görselliği ve kullanımı nı tamamen değiştiriyor.ben i 900 omnia kullanıyordum windows mobile 6.1 buna 6,5 rom yükledim,android rom yükledim.aynı şeyler htc de daha güzelleri olduğunu çoğu kez okumuştum.telefonu alırken ekran çözünürlüğünüde yüksek olmasına dikkat et bence 480*800 de iyi ama 540*960 dahada iyi tercih senin.bu videoyu da bir izle istersen. http://shiftdelete.net/htc-sensation-xl-video-inceleme-34016.html