tarla problemi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaslar oyuna basladıgımda btun tarlaları bıctım tekrar ektım ama bazı tarlalarda mesela sehrın ıcındekı buyuk tarlanın yarısında urun cıktı yarısında ekılı oldugu halde cıkmadı neyapmam gerekıyo? oyunda suanda 29. aydayım hasat nezaman yapıcam kac ay beklemem gerekıyo? ayları ılerletemıyorum 3 tane konu actım ama tam olarak bı yardım alamadım.

Ynt: tarla problemi..

Yardım alamanın sebebi aslında 3 tane konu açmış olman. Ben gördüm konularını yardım edecektim baktın bir tane daha açmışsın. Kendin aslında yardımı geciktiriyorsun. Biraz sabırlı olunursa her soruya cevap verdiğimizi göreceksiniz. Bir daha beklemeden tekrar tekrar soru sormaman şartıyla soruna cevap veriyorum.

Buğday: Ekim ayında ekeceksin 8 ay sonra biçeceksin.
Mısır: Mayıs ayında ekeceksin 6 ay sonra biçeceksin.
Yonca(Ot): Nisan ayında ekeceksin 2 ay sonra biçeceksin.

Ürün ekmek için öncelikle sürmen gerekiyor. Sonra ekeceksin. Kolay gelsin.

cevap verdıgınız ıcın tesekkurler. ama ben oyunda suanda 30 kusurlu aylardaım temmuz ekım nası ayrlıcamkı bunu? ben hasatı yaptım surup tekrar ektım hala yesıller mısır ve bugday ektım bıtek sararmadı ve sehrın ıcındekı buyuk tarladada hala ekılı olmasına ragmen bısı cıkmadı ne yapıcam?

30 küsür ay olmaz. Aylar 12 ' ye kadardır. Hangi ayın hangi numarada olduğunu da söylemiyim isterseniz. 30 olan gündür. Ben size ayları ve sürelerini söyledim ona göre hesap edebilirsiniz. Mesela buğdayı 9. ayda ekeceksiniz 8 ay sonra yani biçeceksin. Oyunun yardım dosyasında yazanları söylüyorum ben. İsteyen uyar isteyen uymayabilir. Kısaca böyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...