2012 havuç tarlası

1l0bf.jpg

1l0fx.jpg

1l10r.jpg

1l0gs.jpg

1l0j3.jpg

1l0k0.jpg

1l0kr.jpg

1l0l8.jpg

1l0lw.jpg

TM 120
L 95

Ynt: 2012 havuç tarlası

kolay gelsin ramazan abi, resmi bugün çekmişsin galiba, sis vardı
sağol ömer aynen resimleri bugün çektim taze yani :D
paylaşım için teşekkürler ramazana bi kolay gelsin çamurda zor
kolay gelsin abi bereketli olsun
sağolun arkadaşlar
Sbah erken saatlerde işe başlıyorsunuz galiba sis fln yogun..
sabah saat 7.30 da işçiler galir kahvaltı yaparız evde saat 8 gibi başlarız
baya zor bir işe benziyor kolay gelsin.
sağol aslında göründüğü kadar zor değil alıştık yani dışardan bakınca zor görünüyor :D
Allah bereket versin ramazan abi.soguktan korumak için naylon çektiğiniz tarla herhalde abi ?
sağol evet naylon çektiğimiz tarla faydası oldu naylonların fazla soğuk algınlığı yok havuçlarda :)
paylaşım için teşekkürler
hala aklım almıyo çok zahmetli bi iş nasıl para kazanabiliyorsunuz bu işten pazardan bazen kilosunu 1 tl ' ye bazende 1,5 kilosunu 1 tl ' ye alıyoruz
sağol şimdi tonu 300 lira bu fiyata zaten zor para toplanır masraflı olduğu için geliride var giderde var
Bereketli olsun..çamurda ürünü kaldırmak da zor iş
kolaygelsin ramazan abi..Zor iş.
sağolun arkadaşlar
bereketli 0lsun ramazan...çalışmak gibisi y0ktur yeterki bir uğraş 0lsun...bu sene lahana ekmedim,sıtrese girdim bunalıyrum işsizlikten
sağol ayhan abi olduğun yerde ne ekiliyorsa aynı mahsulden ekecen yoksa kirize sokarlar adamı sürüden ayrılanı kurt kapar misali

TM ' nin sesine kurban be, maşallah. :) Ramazan abi işiniz hakikaten zor ya. Bu tarlalar nasıl ekilir nasıl bu kadar çamur olur, ekileceği zaman nasıl eski haline döner anlamıyorum. Resmen sakız gibi olmuş traktöre yapışıyor çamur. Ürününüz bereketli olsun abi.
Paylaşım için teşekkürler.

TM ' nin sesine kurban be, maşallah. Ramazan abi işiniz hakikaten zor ya. Bu tarlalar nasıl ekilir nasıl bu kadar çamur olur, ekileceği zaman nasıl eski haline döner anlamıyorum. Resmen sakız gibi olmuş traktöre yapışıyor çamur. Ürününüz bereketli olsun abi.
Paylaşım için teşekkürler.
sağol ahmet tm nin sesi 6 slindir ondan biraz kamyona benziyor sesi :D ama sesi gibi yakmaz 4 gün havuç söktü tarla 3 km gidiş geliş 6 km 86 litre mazot yaktı
bu tarla mart ayında lodos esince kabarır önce dippatlatan sürüm kopra derken hazırlanır ama biraz emek ister
aynen kamyon gibi ses var gavurda ne de olsa 6 silindir, o kdr ses cıkıcak tabii
aynen ömer kamyon sesi gibi sesi var :D
Bereketli olsun Ramazan abi kolay gelsin emeklerinizin karşılığını alırsınız İnşallah
sağol hacimmet yinede Allah bereket versin
Kolay gelsin ramazan abi O serdiğin poşetlere zarar gelmiyormu yoksa sökmeden önce kaldırarak mı gidiyorsun toplaması ayrı bi dert olacaktır o sana
sağol ali laylonları sökülen yere çekiyoruz orda toplanıyor
kolay gelsin ramazan abi zor iş havalarda soğuk iyice zorlaştırıyordur. yanlız senin bi havuç sökme makinesi vardı o nerelerde çamurda sökmüyor galiba...
sağol özgür havuç sökme makinesi yapraktan söküyor havuçtada yaprak kalmadı
topraktan sökme aparatı gelecek bekliyoruz geldiğinde deneme yapacz çamur sarıp kalmasa makine ile sökecez topraktan sökme için tarla biraz kumsal olması gerekiyor veya mart ayında falan söker bu toprakta bakalım gelsinde deneyecez ama bu tarlada zor gibi