sizce hangisi ???

Ynt: sizce hangisi ???

Ben 2008 3340 axor kullandım. Arka iki dingilde de çekiş tahriki vardı. Uzun şehirler arası yol yapmıyor ama her çıkışında tam gaz kullanılıyor çünkü itfaiye aracı, 15 ton su ile. şehiriçinde hızlı gitmesi gerekiyor ve sık sık vites değişiliyor, ayrıca en az 3 şöför oluyor mecburen, çok kocalı yani. Bence tam bi sağlamlık testi yapılır gibi kullanılıyor araç. mekaniğinde hiç sorun olmadı daha.

:) ikiside birbirinden ii ama genelde nerde ne şekilde kullanılcak..
şöför kullanılcak bugun camı ırıldı yarın tamponu kırıldı onlarda önemli değil yarın gider taktırır dersneniz mb.

ama kaliteli saglam olsun kendim kullancam titiz kullanıp 5 sene kullanırım dersen scania :)
aslında ikiside birbirinden ii sorun cıkartacak alet değildirler..

Yeğen bu mersonun yeni kasası çıkmış benden söylemesi. Bunlar eski tip mersolar. Scania da çok sağlam. Ben anlamam tırdan ama mersonun yeni kasa modeli tip olarak süper :D

doganbey1 link=topic=50504.msg513666#msg513666 date=1326786342' Alıntı:
Yeğen bu mersonun yeni kasası çıkmış benden söylemesi. Bunlar eski tip mersolar. Scania da çok sağlam. Ben anlamam tırdan ama mersonun yeni kasa modeli tip olarak süper :D
benim gönlüm scaniadan yana o yeni kasalar daha ülkemize girmedi..scania nında parçası audi Q7 den pahalı ufak bi sis farı 200-300lira...
Yeni Actros 2012 TIR
scania new truck r800