İşte benim çiftlikten bir kaç foto...

Bu fotoları 1280x1024 çözünürlüğünde full + full detay açıkken çektim. Aklınıza gelen ne kadar görüntü ayarlı varsa hepsi açık ve en üst düzeyde. Benim çiftlikten bir kaç fotoğrafı da sizlerle paylaşmak istedim. Bir adet Lexion 600 biçerle biçiyorum, Fendt 610LSA ve 5 adet 30 tonluk römorkla da mahsulü taşıyorum. Yük Fendt ' e biraz ağır geliyor amaç denemekti sadece. Oyunun zevki de böyle çıkıyor zaten. Motor zorlandıkça, patinaj çektikçe ve şahlandıkça insanın hevesi artıyor. En güzeli zaten motorların çekememesi, küçük motorları zorluyorum bir adım gitmiyor, en sonunda büyükleri bir alıyorum koparıp geçiyor. İşte fotoğraflar...

Kocaoğlan yardıma geldi. Heybetini hemen gösteriyor, diğeri rampaya bir arabayı çıkaramazken 4 arabayı duymuyor bile. Mükemmel...

/// SON \\\

Ynt: İşte benim çiftlikten bir kaç foto...

süper mustafa bide şu oyunun online olarak çözsek süper olur valla emeğine sağlık.Hatta ben bugün başka bişey çözdüm ufak traktöre fazla yük bindirip zorlarsanız mazot çok fena yakıor :)

mesela önyükleyicili fent var ya o çok fena yakıor yaa 7 tane romorku bağladım birde yükleyici kollaara en ağır ekipmanı taktım önü kalkmasın diye bayır yukarı giderken su gibi içio:D

@Berk: Aynı kodları 'careevehicle' dosyasında çoğalt. Şuan bende o römorklardan 14 tane falan var yetmiyor. :)

@Erkan: Evet, kalitesi çok mükemmel. Oyun kendine hayran bırakıyor insanı. Bir tane Axion alsam zaten takarım arkasına 10 tane römork. :) Ama Axionun bazı yerlerini güzel yapamamışlar yüklemedim. Yoksa Axion, 936 ve JD 8550 süper bir üçlü oluyor.

@Atilla abi: Fendt ' leri zorlamadan keyfi çıkmıyor abi, biraz uçuk şeyler deniyorum ben. Gerçekte yapamadığım herşeyi yapıyorum. :)

@Deniz: Ben çok yakmasın diye 936 ' yı çalıştırmıyorum bile. :) Hep küçüklerle iş yapıyorum sadece çok römork olunca 936 giriyor devereye.

Gerçekten Süper bir çiftlik olmuş ben hala çözümüne ulaşamadım römorkları bağlamayı gerçekten süper görünüyorlar ellerinize sağlık

bu arada ot slaj yamasıyla birlikte oyuna yeni bir özellik daha geldi arkadaşlar bu yoamyla birlikte evinizde direksiyon seti varsa full keyif ile oyunu oynayabiliyorsunuz benden sölemesi

aliozan0303 link=topic=5691.msg104922#msg104922 date=1228549753' Alıntı:
Birden fazla römork traktöre nasıl takılıyo acaba?

2 den fazla römork varsa onları arka arkaya getirip 'Q' tuşuna basıp bir birine bağlıyosun.Eğer 2 den fazla römork yoksa careerVehicles ' e girip ordaki römorkun kodundan bir tane daha yapıyosun o zaman 2 tane oluyo 3 tane çoğaltırsan 3 tane oluyo mantık bu.

bildiğiniz bir ön takımcı warmı benim ön takımlar gitti önü ine kalka :D
saolasın mustafa gerçekten güzel resimler benim pc nedense yama çoğaldıkça oyun yawaşlıyor :D