Giants editor!! mod cizim editör programı

Arkadaşlar bu program bi 3d cizim editor programıdır aslında 3d çizimden anlıyan arkadaşlar bu programı rahatlıkla kullanabilirler ancak şu anda resmi sitesinde bulunan versiyonu bircok pc hata veriyo ayrıca mustafa arkadaşımın istediği ve çalışan sürümünü bulduğum için buraya koyuyorum

http://uploaded.to/?id=3hzkqq

Ynt: Giants editor!! mod cizim programı

Arkadaşlar Giants Editor çizim programı değil.LS 08 oyununa çizim yapmak için Autodesk Maya adlı programa ve Giants Editor ' un sitesinde yayımlanan maya i3d plug-in ' ine ihtiyacınız vardır.çizimlerinizi google skecthup gibi bir programla yapıp maya ' ya aktarıp oradanda i3d dosya formatında dışarıya çıkartabilirsiniz..

Ynt: Giants editor!! mod cizim editör programı

mod cızım programı ıcın gereklı programın ındırme lınkını koyarmısınız lfn kendı oyunumdakı mapta bıraz deışıklıkler yapabılıyorum ama kendım map yapamıyorum

dennizs link=topic=5695.msg77602#msg77602 date=1222045497' Alıntı:
3d çizim programları hakkında ne kadar bilgiye sahipsin.??? eğer 3d çizim prog kullanıyorsan artık bize birkaç yama yaparsın...
eh yani biraz zahmet olcak ama ipzo arkadaşım

Chucky..! link=topic=5695.msg73942#msg73942 date=1220964372' Alıntı:
Arkadaşlar Giants Editor çizim programı değil.LS 08 oyununa çizim yapmak için Autodesk Maya adlı programa ve Giants Editor ' un sitesinde yayımlanan maya i3d plug-in ' ine ihtiyacınız vardır.çizimlerinizi google skecthup gibi bir programla yapıp maya ' ya aktarıp oradanda i3d dosya formatında dışarıya çıkartabilirsiniz..
kardeş saol bunu bilmiyordum sketchupta ustayım ama i3d ye çevirirsem güzel şeyler yaratabilirim.

Chucky..! link=topic=5695.msg73942#msg73942 date=1220964372' Alıntı:
arkadaşım bu giants editordeki maya i3d plug-in i nasıl autodeske aktaracaz bi bilgin varmı giantsın ana sitesinde yayınlamışlar ama ingilizce hiç bişey anlamadım yardımcı olurmusun?