Logitech Extreme™ 3D Pro

Hayvan gübresi yüklemek ve balya toplamak artık çok daha eğlenceli ve keyifli....

Arkadaşlar bu hafta Logitech Extreme™ 3D Pro oyun konsolu aldım fs2011 için. Oyunun daha keyifli olacağını düşündüm pekte umudum yoktu aslında şüpheliydim fakat harika ötesi bir keyif veriyor traktörün önündeki kepçe kontrolü olsun biçerdöverin tablasını inidirip kaldırma olsun mükemmel bazı biçerdöverlerin tablası pageup ve pagedown ile istediğin kadar inmeye ayarlanmış özellikle onlar çok keyifli. imkanı olana tavsiye ederim
buda videosu arkadaşlar sol üst köşeye dikkatli bakın özellikle kepçe kontrolüne dikkat edin
Farming simulator 2011 - Joystick and steering wheel

Buradan inceleyebilirsiniz : http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/joysticks/devices/291

Ynt: Logitech Extreme™ 3D Pro

yalnız şunu belirteyim videoda direksiyon da var o bu konsola dahil değil harici bişey kafa karışmasın. ama konsol her türlü görevi görüyor direksiyon gaz vites ve bütün tuşları tanıtıp oynayabiliyosun 12 işlevli tuş seti.

Ynt: Logitech Extreme� 3D Pro

Freston link=topic=50567.msg506182#msg506182 date=1325964021' Alıntı:
Üstad iyiymiş konsolun hayırlı olsun not ettim inşallah bende alabilirim bundan iyimiş yaw hatta 1 aya kalmaz bende alıyorum canımı istetdin :D
inşallah alırsın kardeş sadece bu oyun için değil bütün oyunlar için çok iyi mesela uçak simulasyon oyunları içinde mükemmel bişey hele bi f16 kullanıyorsan ve savaşıyorsan dehşet

Ynt: Logitech Extreme™ 3D Pro

th015 link=topic=50567.msg506237#msg506237 date=1325967197' Alıntı:
yalnız şunu belirteyim videoda direksiyon da var o bu konsola dahil değil harici bişey kafa karışmasın. ama konsol her türlü görevi görüyor direksiyon gaz vites ve bütün tuşları tanıtıp oynayabiliyosun 12 işlevli tuş seti.
Bende direksiyon için konuşmuştum. ;D