TrakKulüp Çiftliği Fotolar - Bölüm 1

Yepyeni fotolarla karşınızdayım. Bu fotolarda 1 adet Fendt 936 Vario, 1 adet JD 8550, 1 adet Fendt 614 LSA, 2 adet Claas Lexion 600, 11 adet çift dingilli römork ve 2 adet de üç dingilli römork kullandım. Çift dingilii römork 40 ton alıyor, üç dingilli römork 50 ton alıyor. Çiftliğin etrafındaki çoğu yeri biçtim ama daha yarısı bile olamamıştır.

Artık oyunda sınırları aştığımı düşünüyorum. :) Fendt 936 ' ya ilk olarak 6 adet römork taktım, hepsini doldurdum biraz zorlansa da çekti sonra 1 tane daha ekledim ve 7 tane oldu. Römorkların hepsi dolunca 936 zorda olsa düz zeminde çekti fakat bayıra gelince kaldı. O kadar uğraşmama rağmen o bayırı 7 adet römorokla beraber çıkamadım. Motorun önü çok kalkıyor, ağırlık takmama rağmen. Düz yolda dahi önü hiç yere inmedi. Daha sonra o römorkları JD ' ye taktım. JD 8550 ' ye 6 adet römork taktım ilk olarak. Hepsi dolu olarak hiç zorlanmadan çekti götürdü. Hatta o kadar bayır yerlerden çıkmama çalışmama rağmen dinlemedi bile, çekti götürdü. JD ' yi oyunda çok güçlü yapmışlar. Adeta cankurtaran, Fendt ' in çıkaramadığı 7 adet römorku bana mısın demeden aldı götürdü. Şimdi fotoları atıyorum...

Bu fotolarda size bir gerçekçilik göstermek istiyorum. En arkadaki römorku doldurunca diğer römorklar askıda kalıyor. Süper bir ayrıntı.

Bu fotoda dikkat ederseniz, karşıda Fendt 614 LSA ağaç altında gölge de bekliyor. :) Şans eseri çok güzel bir foto olmuş.

Fendt bu rampayı çıkamadı. JD yardıma geldi.

/// SON \\\

Ynt: TrakKulüp Çiftliği Fotolar - Bölüm 1

Güzel resimler Mustafa. Ne yapmışın öyle yaws tren gibi heheh...:D Adam yolda sol çekemez sana..:D Dönüşlerde zor olmuyor mu böyle...:D Tam Türk işi yapmışın valla.. Ne bulduysan takmışın hahah...

ellerine sağlık , mustafa kardeşim..tek kelimeyle harika...römork çekmede fendt e göre jhon deere daha aktif gözüküyor...

@Erkan: Aslında istediğim 3 dingilli yeşil römorktan arka arkaya takmaktı hepsi bir örnek olsun ama maalesef onları arka arkaya takma yaması yok. Bu denemek içindi sadece, böyle çok römork takmak ölüm ya, adamı bezdiriyor. Motor gitmez ayrı dert, dönerken ağaçlara takılır ayrı dert. Allah ' tan mahsulü boşaltırken arabaları boşandırmak gerekmiyor. En ideali 5 römork, bu motorların harcı bu.

@Atilla abi: Abi oyunda JD ' ye en yüksek değerleri vermişler. Ne özellik varsa eklemişler. Herşey motoru yapanın elinde tabi. Bir değeri değiştirince motorun çekişi artıyor.

@Deniz, Anıl: Yorum için sağolun.

maalesep payrazlı şu anda yok ama ls destek sitelerinde yapım çalışmaları devam ediyor yakın zamanda jcb case (paletli) oyuna uyarlanıcak çıktığı gibi buraya koyucam

Keremo54 link=topic=5701.msg65996#msg65996 date=1218788971' Alıntı:
bu oyunun kendisi türkçemi yoksa başka bi yama mı yüklicez
mustafa abi paylaştığın için çok teşekkürler
.
keremo kardeşim yamalar bölümüne bakarsan türkçe yaması olduğunu görüceksin bir önceki konuya da sormuşsun samet arkadaşım cvp vermiş