Royal ilacin urunlerini kulanan var mi

Selamueleykim arkadaslar. Bereket tvde royal ilacin reklamlari cikiyor kulananlar asiri derece menunmus ben sahsen inanmadim siz deyerli arkadaslara sormak istedim kulanan var mi gercekten ise yariyor mu yalama tasi yalama kovasi faydalarini gordunuz mu deneyen arkadaslar varsa bizede deneyimlerini anlatirsa cok makbule gecer teskurler saygilar.

Ynt: Royal ilacin urunlerini kulanan var mi

biz sadece yalama taşını kullanıyoruz,yalama taşı mineral eksikliğiyle ilgili sıkıntıları gideriyor tavsiye ederim fazla bir maliyeti de yok sadece royal ilaç olarak değil tabi herhangi bir yalama taşı

Royal ilacın urunlerini kulanan var mi

Yalama tasini bizde kulaniyoruz ama royal ilacin diyil baska firmalarin tvde o kadar reklam ediyor ki insanin yem alasi yerine royal ilacin urunlerini alasi geliyo ya cok abartiyorlar yada gercekten ise yariyor..

arkadaslar biz yalama kovalari var vitamilax yazan acayip iştah acici birsey onlardan yaladilarmi 15 gün mükemmel iştahli yiyorlar ölünce olunca sütte 3 4 kg fark ediyor ama öyle abarttiklari kadar değil

Bizim kooparatifimiz royal ürünlerini getirtti.Bizde vitamolix den ve yalama taşlarından aldık.vitamolix 15 ineğe az geldi ama yalama taşları hem iyi hem de alıştığımız yalama taşlarından uzun süre gidiyor.bazı yalama taşları hayvanların azını yüzünü boyayor.bunlarda öle bişey yok .

ben yalama ttuzlarını kullanıyorum gayet iyi bu gün hatta bir koli daha aldım dayanmıyor
bitiriyorlar hayvanların iştahınbıda artırıyor vitamolıxleride sordum veteriner çok iyide pahalı diyor 70 lira kovası

İlgi çekici bir konudaha,bende işletmede yalama tuzları bazen vitamin katkılı bazende normal olanlarından kullanıyorum,konunun devamına bakalım belki çok memnun kalan olursa vitemolix alırız,inekler için en iyisi yem katkı tozları bence birde arkadaşlar çok pahalı veriyorlar bu taşları ve katkı tozlarını piyasada çok değişken birinin 90 a sattığı tozu başka yerden 60 alıyorsun

Yaklasik bir haftadir vitamolikx aldim ineklerin unune koydum ilk baslarda hic dokunmadilar bile sadece kokladilar aradan iki uc gun gectiginde inekler yalamaya basladilar simdilik bi faydasini goremedim zamanlada deneyimlerimi anlaticam. Besi hayvanina ise exbert blok yalama tasini aldim yemliklerine koydum danalar guzel yaliyolar yalama tasida diyer yalama taslarina gore daha sert dayanikli hizli eksilmiyo diyer yalama taslari gibi.

ali şen link=topic=50616.msg568043#msg568043 date=1332540994' Alıntı:
eee abi ne oldu vitamolixin faydasını gördün mü?
valla kardesim kesin faydasini gurmedim desem yalan olur yaklasik 3 aydir kulaniyorum ineklerde istah baya artiyor ve gecmise gure hastaliga daha dayanikli gibi tavsiye ederim besilerdede exbertbloc yalama tasini kulaniyorum yalama taslarida diyer markalara gure daha dayanikli ve hayvanin agzini boyamiyo .