24 Saat İçinde 33 Koyunu Hamile Bıraktı

Randy adlı bir koç, 24 saat içinde 33 koyunu hamile bıraktı.

İngiltere'nin Northamptonshire kentinde bulunan bir çiftlikte, Randy adlı bir koç, 24 saat içinde 33 koyunu hamile bıraktı. İngiliz basınından The Daily Telegraph'ın haberine göre; bunun nasıl olduğunu hala anlayamadıklarını belirten Randy'nin sahibi Ryan Thomson, üreme dönemi geldiğinde Randy'yi ağılın ayrı bir bölümüne kapattıklarını, ancak yine de çitlerin üzerinden atlamayı başararak koyunların bulunduğu kısma geçtiğini söyledi.bir koç, 24 saat içinde 33 koyunu hamile bıraktı.

İngiliz basınından The Daily Telegraph'ın haberine göre; bunun nasıl olduğunu hala anlayamadıklarını belirten Randy'nin sahibi Ryan Thomson, üreme dönemi geldiğinde Randy'yi ağılın ayrı bir bölümüne kapattıklarını, ancak yine de çitlerin üzerinden atlamayı başararak koyunların bulunduğu kısma geçtiğini söyledi.

Kaynak : http://www.haber365.com/Haber/24_Saat_Icinde_33_Koyunu_Hamile_Birakti/

Ynt: 24 Saat İçinde 33 Koyunu Hamile Bıraktı

iyi koçmuş

1326032355_42_24_saatte_33_koyunu_hamile_birakti.jpg

Bi horoz fıkrası vardıya sus sus akbabayı kaçıracan diye al sana canlı örneği. Görünüşü sakız cinsinden gibime geldi.
bl-*-sa bl-*-sa Ankaralı Ayşen Koçum Benim at-*-s at-*-s

2 ay önce arkadaşım şu olayı aynen bana anlatmıştı gerçekten trajikomik bir olay aramızda geçen diyalog aynen şöyle
Ee işte sonra vi.garayı atın suyuna attım daha sonra ben gittim tabi eve daha sonra dedem ata yem dökmeye gitmişti bende beraber gittim sayanın kapısında beklerken dedemin kapıdan çok hızlı adımlarla çıktığını gördüm noldu dede diye sorduğumda verdiği cevap -Sorma oğlum sorma at beni kısrak sandı üstüme çıkmaya çalıştı canımı zor kurtardım dedi
Ve ben yerlere yatarım arkadaşımın yaşadığı bir olay :D
Hee koça gelince yılların enerjisini atmış heralde :D