Akın Tarım Römork

Merhaba,

Akın Tarım ürünlerinden 4 tonluk kapasiteli çift dingilli arkaya doğru damperli ürün ile ilgileniyorum lakin etrafımızda Akın tarım ürünü pek yok , bu ürünü sitemiz üyelerinden kullananlar varsa iyi yada kötü deneyimlerini paylaşabilir mi acaba? Kalitesi , kullanılan malzemenin sağlamlığı nasıldır? Karar verme aşamasında çok yardımcı olacaktır.

http://www.akintarim.com/urunler.htm

Teşekkürler.

Ynt: Akın Tarım Römork

4 tonluk çift dingilli olan Akın lar sanırım 7500 , çift ilaveli 8000 civarı , diğer markalarda fiyatlar daha uçuk , yarın birçok firmayı arayı teklif ve bilgi alacağım. Tınar , Palazoğlu ilk aklıma gelenler.

bende biraz araştırdım 5.5 tan aşağı bulamadım peşin olunca 5e verirlerdi belki oda göralın ramorkuydu çorum yapımı oda benim yaptırdığımın aynısı yarın atabilirsem atacagım resimlerini

boyle firma malı almak yerine sanayide kendi istedigin gibi yaptırmak daha iyiydegilmi mehmet filize 6500 istedi 5ton cif ilave kırsehirde keskin sanayisinde ustaya boyle boyle yap dedik 4500 tl fiyat cikardı

nurulllah link=topic=50621.msg507155#msg507155 date=1326053649' Alıntı:
boyle firma malı almak yerine sanayide kendi istedigin gibi yaptırmak daha iyiydegilmi mehmet filize 6500 istedi 5ton cif ilave kırsehirde keskin sanayisinde ustaya boyle boyle yap dedik 4500 tl fiyat cikardı
ustasını bulmak lazım.yolda akıntısını iyi verecek .kolay devrilmeyecek.

ben bida romork alcak olsam kesnlkle palazoğlu almam. kasa 1997 yılında mı ne yapılmış depoda bekleye bekleye çürümş. herneyse onuda geçtik çamurda yürümüyor aynı şeklde başka birinin palaozoğluda yürümüyor. o kırmızısı. ve bizm eski örs tek dingilli romorkdan daha çabuk devrilebiliyor. hemn yatıyor.
bzmki tek dingilli sen 2dingilli alcakmışın ama genede ben söyleyim dedm eniştem tek dingil tınaz 4 tonluk aldı çil çil parlıyordu. bida alırsak tınaz alırz. sizde tınaza daha çok ağırlık verin bence. çift dingilleride bölemi bilemcm.
bizim palazoğlu
1p6ny.jpg

Cihan_özece link=topic=50621.msg507313#msg507313 date=1326058779' Alıntı:
ben öle araya girmem.ben bişi alırken kimse girmiyor araya.
canın sağolsun römork almak aklımda ..bugün babamlada konuştuk 6 ton dayına yaptıralım dedi ben dedim özyeşilyurt alcam ....öylelikle kaldı bu römork italyayay ihraç malı