hububat destekleme prim ödemeleri

2011 yılı ürünü hububat detekleme primleri, hububat destekleme başvuru yükümlülüklerini yerine getirmiş çiftçilerin hesaplarına yatmıştır bilginize.

Habubat destekleme pirim odemeleri

Habubat destekleme pirim odemeleri derken neyin destegini veriyor konuyu biraz acarsan daha iyi olur kanatindeyim. Ben fatura parasini aldim gecen hafta ama kardeslerim almadi sebeb olarak onlar gec yatirmis ondan diyorlar peki gec yatiranlarin parasini ne zaman yatiracaklar bu konu hakinda bilgisi olan varsa beni aydinlatirsa cok makbule gecer teskurler saygilar.

Ynt: hububat destekleme prim ödemeleri

arkada$lar iline yatıp yatmadıgını ögrenmek isteyen arkada$lar tarım bakanlıgı bilgi hattı : 0312 258 82 40 numarasından öğrenebilirler. bu hat tüm desteklemeler için geçerlidir slaj mazot gübre hububat süt vs vs .. o telefondan bu telefona yönlendirme yok direk biri çıkıyo karşınıza ve hangi destekleme vede ilinizi söyleyin onlar gerekeni söylüyorlar o site bu site gezmenize gerek yok arada sırada arayıp sorun ..

cruelmann link=topic=50622.msg507395#msg507395 date=1326076607' Alıntı:
arkada$lar iline yatıp yatmadıgını ögrenmek isteyen arkada$lar tarım bakanlıgı bilgi hattı : 0312 258 82 40 numarasından öğrenebilirler. bu hat tüm desteklemeler için geçerlidir slaj mazot gübre hububat süt vs vs .. o telefondan bu telefona yönlendirme yok direk biri çıkıyo karşınıza ve hangi destekleme vede ilinizi söyleyin onlar gerekeni söylüyorlar o site bu site gezmenize gerek yok arada sırada arayıp sorun ..
mazot gübre en az 1 ay sonra yatar

cruelmann link=topic=50622.msg507395#msg507395 date=1326076607' Alıntı:
arkada$lar iline yatıp yatmadıgını ögrenmek isteyen arkada$lar tarım bakanlıgı bilgi hattı : 0312 258 82 40 numarasından öğrenebilirler. bu hat tüm desteklemeler için geçerlidir slaj mazot gübre hububat süt vs vs .. o telefondan bu telefona yönlendirme yok direk biri çıkıyo karşınıza ve hangi destekleme vede ilinizi söyleyin onlar gerekeni söylüyorlar o site bu site gezmenize gerek yok arada sırada arayıp sorun ..numarayı aradım çalıyor fakat cevap veren yok ısparta henüz yok