Erkunt 80.4 çeki demirini kopardı...

Ynt: Erkunt 80.4 çeki demirini kopardı...

Cihan_özece link=topic=50634.msg508883#msg508883 date=1326225416' Alıntı:
mahmut tamam kardeşim uzatmanın bi anlamı yok.diğer arkadaşlara sesleniyorum.konuyu kavgayla dağıtmayalım.

ali abi hep paylaştığın konularda kavga çıkıyor çok arıyonmu bi videoları :)

Yok abi o kadar uzatmıyacaktım.. :)

Zaten o demir sürekli araba takıldığında vura vura orta bölümünü yiyor bizde çok oldu kopmadı ama iyice incelenler oldu, orta kolun bir ucunu çıkarır takarsın olur biter.. :) :D

ahmetornek link=topic=50634.msg508881#msg508881 date=1326225351' Alıntı:
bu forumda o kadar çok boş boş konuşan varki artık sadece gülüyorum... orda çeki pimi koptu diye koskoca markayı bitirdiniz büyük ihtimalle pimde erkunt üretimi değildir ama bizim süper zekalar başlar dandik traktör çürük traktör yerli malından bişey olmaz demeye...
kardeş açıklarmısın görüntüsü net olmayan bi videoda çekininmi pimin mi koptuğunu nasıl gördüğünü .)) töbe ya rabb ya

arkadaşlar kırılan bi çeki gözükmüyoda zaten belkide incecikti olabilir traktörle yada vurdurmayla kırılmaz öyle hmencik ya hatalı çatlak flandı yada ince bişey

cihan arkadaşımız demiş katılıyorum
çeki demiri ince olduğu için kırıldı biz o kadar römrk çıkartırız hiç böyle olayla karşılaşmadık ve duymadım
zaten öyle hızlı ileri geride yapmıyor sanki kopacağını biliyor gibi davranıyor şöför :D

tugay666 link=topic=50634.msg508889#msg508889 date=1326225624' Alıntı:
kardeş açıklarmısın görüntüsü net olmayan bi videoda çekininmi pimin mi koptuğunu nasıl gördüğünü .)) töbe ya rabb ya
hocam sen önce bir videoyu tekrardan izle bak traktörü kullanan kırmızı tişörtlü adam yerden alıyor kırılan pimi çeki demirinde bir sıkıntı yok sadece pim kırıldı ayrıca videoda gayet net
iyi forumlar ;) ;)

ahmetornek link=topic=50634.msg508902#msg508902 date=1326226066' Alıntı:
hocam sen önce bir videoyu tekrardan izle bak traktörü kullanan kırmızı tişörtlü adam yerden alıyor kırılan pimi çeki demirinde bir sıkıntı yok sadece pim kırıldı ayrıca videoda gayet net
iyi forumlar ;) ;)
sanada

Kasıtlı olarak çekilmiş bir video değilse ben de ismimi değiştiririm. Elemanın çıkardığı çeki demirine bir bakın, incecik ve paslı. Kendi çeki demirini belli ki römorkun sandığına atmışlar ve hemen onu almak için sandığa yöneldi. Ayrıca videoyu çeken kişideki soğukkanlı, tavırdan da bunu anlayabiliriz. Aynı umursamazlık, traktörü kullanan kişide de var. Bunla beraber her zaman römorkun okunu çekiyor belli ki pimin kopmasını bekliyor. :)

rocky link=topic=50634.msg520579#msg520579 date=1327529440' Alıntı:
çeki krılmamış ki. çeki çivisi kırılmış motorda da romorktada bişey yok çivi kırılmış

evet solak kırılmış :))))