FORD CONNECT KULLANICILARI BAKALIM KAÇ KİŞİ VAR

Ynt: FORD CONNECT KULLANICILARI BAKALIM KAÇ KİŞİ VAR

bizimki 2006 model 90lık en kötü yanı araka amasitörlerin zayıf olması diğer bi kötü yanıda cd çalar yerine track var14 tane den fazla şarkı atamıyon. diğer yönden öyle bi eksik yanı yok yakıt konusundada 50 km ye 15 tl veya 2lira daha fazla yaksın okadar bişey yakıyor.

i5396909_dsci0171-jpg

i5396910_dsci0173-jpg

bende de 2006 model 90lık connect var. en beğendiğim özelliği yer tutuşu ve seri olması. yakıtı ise fena sayılmaz şehir içi 28-29 kuruş, uzun yola düştüğünde de 24-25kuruş civarında yakıyor. ben yük taşımıyorum, aile aracı olarak kullanıyorum ve şimdiye kadar arka amorsitörleri pek bi sorun çıkarmadı. abs,asr ve esp ile birlikte yağışlı havalarda kullanım kolaylığı sağlııyor. konforu da gayet iyi. ama wolkswagen caddy kadar konfor beklemek yanlış olur. ama özellikle saç kalitesi ve alt takımları çok sağlam. her yola rahatça gelir. eksileri ise-ki bunlar herticari araçta vardır- her yıl vize, bandrol fiyatının yüksek olması, yakıtının ise özellikle 110u geçtikten sonra artması.

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=50643.msg507553#msg507553 date=1326117547' Alıntı:
bizimki 2006 model 90lık en kötü yanı araka amasitörlerin zayıf olması diğer bi kötü yanıda cd çalar yerine track var14 tane den fazla şarkı atamıyon. diğer yönden öyle bi eksik yanı yok yakıt konusundada 50 km ye 15 tl veya 2lira daha fazla yaksın okadar bişey yakıyor.
flaş yada sd kart girişi bulunmuyormu şu çakmaklığa takılan zımbırtıda işini görebilir abi.

bizde yok ama dayımda var 90 lık 2008 model araba çok güzel bizde istiyoz alma ama motor sesi çok var araba bi yerden sonra tıkanıyo 6. vitesi istiyo geri kalan yeri çok güzel

qarizmatiqa link=topic=50643.msg507587#msg507587 date=1326121484' Alıntı:
benimde aklımda dobloyu verip yeni bir ford almak vardı focus ve mondeodan fordun kalitesini biliyor güveniyoruz ama çok yakıyormuş sizinkiler
inan ford kalitesinden hiç ödün vermemiş. zaten ford demek sağlamlık demek. yaktığını hakkını veriyor sonuna kadar.turbo-intercooled motoruyla bastın mı gidiyor..

birçok kez bindim ve kullandım stabilize yollarda yani köy yollarında içeriye çok rahatsız edici derece bir ses alıyor bu sınıfta caddy dsg 7ileri şanzımanlı olanının üstüne tanımam kapıyı kapattığında dışarıyla irtibat resmen kesiliyor tık ses çıkarmıyor araba ve daha süratlı bi araç...

yakıtı segmentindeki arabalara göre normal :) sonuçta 1.8 motor var.sesi içine fazla alıyor bim-*s arkadaşın dediği gibi mp3 çalsa iii olur