dikkat bu gece mazota zam geliyor depoyu doldurun

Ynt: dikkat bu gece mazota zam geliyor depoyu doldurun

nabolant link=topic=50646.msg507604#msg507604 date=1326122894' Alıntı:
o petrolden ne zaman mazot alsam dayanmıyor kaçakmıdır yoksa başka birşeymi anlamdım
abi sen gelip gidiyonmu buraya.ben de aynı kanıdayım ve motorun egzost kokusu hiç hoşuma gitmiyor yanıksı bir koku oluyor bu benim traktörde daha belli oluyor ...meçbur kalmadığım sürece almıyorum tkk pahalı ama en azından güvenli

vale link=topic=50646.msg507625#msg507625 date=1326124136' Alıntı:
abi sen gelip gidiyonmu buraya.ben de aynı kanıdayım ve motorun egzost kokusu hiç hoşuma gitmiyor yanıksı bir koku oluyor bu benim traktörde daha belli oluyor ...meçbur kalmadığım sürece almıyorum tkk pahalı ama en azından güvenli
gelip gidiyorum şimdi kışın işler az olduğu için daha az geliyorum,bende mecbur kalmadıkça almıyorum ama pazar günü denk geliyor bazen o zaman alıyorum tabi minimum seviyede

vale link=topic=50646.msg507625#msg507625 date=1326124136' Alıntı:
bi ara yağın içine mazot ve 1-2 madde daha katıp mazot benzeri bişe yapıolardı mazot 3.87 iken 2.5 a satıolardı öle bişi olmasın dayım minibüscü oldundan bilio öle şeyleri ;D zuha-*-s

Dikat bu gece mazota zam geliyor depoyu doldurun

Normaldir zam olmasi daha cok zam olur akaryakita sebebini ben suylim kacakcilar korktu artik is yapmiyorlar akaryakit ihtiyaci arti kacakci diyip gecmeyin uyle depolar var ki 10 petrole bedel silah olaylarida ayni sekil gecen sene keles sigo 11 cesidi 2 bindi simdi olmus 5 6 bin denenmistir gorulmustur