iki tekerlekli ramork

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: iki tekerlekli ramork

Hayırlı olsun bana pahalı gibi geldi :S tonu 1 mlyar civarı tınazın palazoğlunun
dingil banada dar gibi geldi her zmn geniş romork daha iyidir bana göre yatma daha az olr :)
77 model örs marka romorkumz var çok güzel sadece kapakları boyanması lazm geniş kolay kolay yatmaz bu zmna kadar 2 defa devrildi
2009da 4 tonluk palazoğlu aldık bu yaz devrildi ve hemen yatacak gibi oluyor dağda fln :)

nh_fıat link=topic=50651.msg507789#msg507789 date=1326130271' Alıntı:
Hayırlı olsun bana pahalı gibi geldi :S tonu 1 mlyar civarı tınazın palazoğlunun
dingil banada dar gibi geldi her zmn geniş romork daha iyidir bana göre yatma daha az olr :)
77 model örs marka romorkumz var çok güzel sadece kapakları boyanması lazm geniş kolay kolay yatmaz bu zmna kadar 2 defa devrildi
2009da 4 tonluk palazoğlu aldık bu yaz devrildi ve hemen yatacak gibi oluyor dağda fln :)
bizde kç model bilmiyorum bi römork vr illAllah dedirtti zorlayınca hop yerde zuha-*-s

saimbal link=topic=50651.msg507794#msg507794 date=1326130444' Alıntı:
bizde kç model bilmiyorum bi römork vr illAllah dedirtti zorlayınca hop yerde zuha-*-s
zuha-*-s zuha-*-s markası ney ? yada resmi fln ?
valla bizimkinin altı çok sağlammış palazoğlundan daha sağlam dedi peder ben anlamadmda. altına bakınca öle dedi. gerçekten çok sağlam çökme kopma yok sadece kapaklar paslandı
2000 yılında kapakları yaptırdık birazda büyüttük almaya bi giittik adam orjnl rengi sarıydı sarı yerine kırmızı yapmış üzerinede tınaz fln yazmış gerizekalı adam dövecektti bizim hacı valla :D
25150227280640273271010.jpg

25150227280640606604310.jpg

köyde oolmadım için resim gösteremeyeceğim markada bilinmiyo abi bizim römork tahta kapaklıydı bi ateşe verdik 5-6 yıl önce söktük demir kapak yaptıık şety*-* aldık mavi boya ver ALLAH boyayı bundan önceki tekerlerle nedense çok fazla devriliyodu kar tipi teker taktık şimdi baya bi rahatladık :8 inşallah 2 hafta sonra çekecem videodur fotodur. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...