ŞAHSUVAROĞLU KENDİNE YAKIŞANI YAPTI

Ynt: ŞAHSUVAROĞLU KENDİNE YAKIŞANI YAPTI

şahsuvaroğlu bir tek bize öyle bir kıyak yapmadı bnm samenin arka jantları çatlıyo bıktık kaynak yapmaktan söke taka bi hal olduk bırak artık kaynakta tutmuyo napcaz bılmıorum bızede bı yol gosterın....

ali kuzu link=topic=50661.msg509829#msg509829 date=1326320984' Alıntı:
şahsuvaroğlu bir tek bize öyle bir kıyak yapmadı bnm samenin arka jantları çatlıyo bıktık kaynak yapmaktan söke taka bi hal olduk bırak artık kaynakta tutmuyo napcaz bılmıorum bızede bı yol gosterın....

çek resimlerini paylaş bi kaç sitede rezil et bak nasıl degişiyorlar :) bunlar sesi cıkmayanı ezerler sesi cıkanıda memnun ederler.. egerki arkadasımız videosunu cekip traktörünü herkese göstermeseydi şahsuvaroglu o motoru degişirmiydi hatta kaç defa servisi bayisi normaldir demişti konu sahibine önceki konuda.. hatadan dönmeleri guzel en azından..

• Beğen
Tepkiler: Taha261992

1006 link=topic=50661.msg508784#msg508784 date=1326220019' Alıntı:
iyi yusuf gene yırtmışın...artık ağız dadıynan kullanın deutz u..bu arada eskişehire yeni bir şahsuvaroğlu bayisi açılmış..yanlız 3,4 çeşit vardı..fiyatlarını soramadım..hele bi tane agrotrac 260 var..oto centerde tekti...
yeni açılan bayi eskişehirde 20 senedir massey satan bayi kayalar otomotiv ilk sattıkları deutz u eskişehir çifteler ilçesindeki artaş un fabrikası aldı teslimat sırasında bende oradaydım kamyondan indirdikten sonra 2 fotoğraf çekmemi istediler hatırladığım kadarıyla 160beygir manuel vites li model 150bin liraya almışlar fotoğrakiler fabrikanın sahibi oluyor bizimde akrabamız oluyo :)

ceya023 link=topic=50661.msg509965#msg509965 date=1326369305' Alıntı:
çek resimlerini paylaş bi kaç sitede rezil et bak nasıl degişiyorlar :) bunlar sesi cıkmayanı ezerler sesi cıkanıda memnun ederler.. egerki arkadasımız videosunu cekip traktörünü herkese göstermeseydi şahsuvaroglu o motoru degişirmiydi hatta kaç defa servisi bayisi normaldir demişti konu sahibine önceki konuda.. hatadan dönmeleri guzel en azından..
servısede gıttık şahsuvaroglunada iletı gonderdık ama olmadı cok gzl traktr tek sorunu jant yenılemeyı dusunuyorum jant yuzunden tırsıyorum acıkcası....

furkan efendibeyoğlu link=topic=50661.msg508814#msg508814 date=1326222327' Alıntı:
1006 senİ bİzİm burdaki merkezdeki şahsuvaroğlu bayisine syleyecem kendileri tanıştır bizim bir arkadaşvar musti diye yaman deutzcu bak bunu kaçıramayın satıklarınızda patlama olur diye gelirmisin erzurum he nedersin 1006:):)
olurda erzurum uzak kaçıyo.. ;Doooben nası annadırım deutzu varya günlük satış yaptırım :D :D iyi mayış verirlerse gelirim furkan nolcak... ;)
Tucano340&Arion520 link=topic=50661.msg510009#msg510009 date=1326375478' Alıntı:
yeni açılan bayi eskişehirde 20 senedir massey satan bayi kayalar otomotiv ilk sattıkları deutz u eskişehir çifteler ilçesindeki artaş un fabrikası aldı teslimat sırasında bende oradaydım kamyondan indirdikten sonra 2 fotoğraf çekmemi istediler hatırladığım kadarıyla 160beygir manuel vites li model 150bin liraya almışlar fotoğrakiler fabrikanın sahibi oluyor bizimde akrabamız oluyo :)

evet biliyorum..kayalar otomotiv kendisini bizde tanırız..yabancı değil..mf bayisidi şahsuvaroğlunun almış bende geçen gittiğimde gördüm agrotrac 260 modeli çok kral makina..akrabansa sende biner paylaşım yaparsın artık yaw.. :)çiftelerdeyse ilerde mutlaka görürüm..

1006 link=topic=50661.msg512283#msg512283 date=1326639702' Alıntı:
olurda erzurum uzak kaçıyo.. ;Doooben nası annadırım deutzu varya günlük satış yaptırım :D :D iyi mayış verirlerse gelirim furkan nolcak... ;)evet biliyorum..kayalar otomotiv kendisini bizde tanırız..yabancı değil..mf bayisidi şahsuvaroğlunun almış bende geçen gittiğimde gördüm agrotrac 260 modeli çok kral makina..akrabansa sende biner paylaşım yaparsın artık yaw.. :)çiftelerdeyse ilerde mutlaka görürüm..
dediğim gibi bilader un fabrikasında duruyo üstüne çadır çekmişler daha hiç kullanmadılar fabrikaya yakın tarlaları yok o yüzden paylaşım yapmam zor ama şimdi havalar açılsın pulluk falan alırlar o zaman bahçede park halindeyken ekipmanlı fotoğraflarını paylaşırım... ;)

arkadaşlar giriş şifremi unuttuğumdan dolatı kaç gündür sıkımtı yaşıyor ve aranıza katılamıyordum bunun için özürdilerim bazı arkadaşlarında merakettiği konuları yazamadım evet traktör halledildi sayılır dediğiniz gibi motorun seri nosuda değişecek doğal olarak ruhsatta onlar kolay büyük mesele bittiya sizlere aktaracağım ikinci bir güzelliği yaşadım benim traktör 400 saatte idi tabi tarlada falan çok çalıştı o arada boyası soyulan bölümleryeniden boyanmış hasar verdiğim tüm düzenekler onarılmış yani traktör ilk gördüğüm zaman gibi çok mutluyum sağolsun adamlara helal olsun

• Beğen
Tepkiler: Taha261992

benim deutz un da ilk geldiği sıralarda marş dinamosu arızalanmıştı.Ta istanbuldan fabrikanın arabası ile buraya kadar getirdiler,taktılar .Hiç de kötü bi tablo ile karşılaşmadım.Şu an kulağına kurşun hiç bi sorunum yok.Şahsuvaroğlunu tebrik ederim..

motorunu değişmişken bari arka damper çıkışınıda değişeyim dedim 2 li nin yerine 4 lü sipariş ettim 490 tl imiş dışarıdan sordum 650 tl dediler bende hiç düşünmedim sipariş verdim

bende agrolüx 410 var aşırı bir yağ yakma huyu var 2015 model 2 kere turbo deşitik hararet vs bayi hic tınlamıyo bi 200 saat calıstır sonra bakak diyolar 1000 saate geldi daha bi 200 saat diyolar bıktım traktorden asırı bi kara dumanda var hiç yardımcı olmuyorlar bana