ŞAHSUVAROĞLU KENDİNE YAKIŞANI YAPTI

Ynt: ŞAHSUVAROĞLU KENDİNE YAKIŞANI YAPTI

Helal olsun şahsuvaroğluna birçok marka tınlamıyor bile görmezden geliyor zarara değil kara girdi bu hareketle şahsuvaroğlu geçmiş olsun sanada

helal olsun oda türkiye dispitörü bizim jd telefona bile cevap vermiyor jd satıp 100 bir deutz alalım her yerde reklamını yapacam ibret olsun diğerlerine

Eren ASLAN link=topic=50661.msg507864#msg507864 date=1326132098' Alıntı:
Arızanın sebebi neymiş peki öğrenebildiniz mi
arızanın sebebi pompaların altında bulunan ayar şimleri(ince pul gibi bişeyler)bunlarda ayarsızlık varmış ama sorunu çoktan beri bildikleri için müşteri memnuniyeti önemli dediler ve komple değişip beni çok mutlu ettiler sağolsunlar bir kuruşta ödemedim

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=50661.msg507869#msg507869 date=1326132326' Alıntı:
arızanın sebebi pompaların altında bulunan ayar şimleri(ince pul gibi bişeyler)bunlarda ayarsızlık varmış ama sorunu çoktan beri bildikleri için müşteri memnuniyeti önemli dediler ve komple değişip beni çok mutlu ettiler sağolsunlar bir kuruşta ödemedim
Diğer konuda ben söylemiştim.. pompada sorun var diye..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=50661.msg507869#msg507869 date=1326132326' Alıntı:

Demek ki pompa çok hassas. 5-10 yıl sonra pompalar revizyona girmeye başlayınca ne olacak.nasıl tamir olacak.

TT 55 link=topic=50661.msg507901#msg507901 date=1326133255' Alıntı:
Demek ki pompa çok hassas. 5-10 yıl sonra pompalar revizyona girmeye başlayınca ne olacak.nasıl tamir olacak.
evet hassas 10 yıl sonra inşallah başka bi deutzla değişiriz o zamana kadar bi kullanalımda hayırlısıyla

Yapılması gerekeni yapan firmaları görünce şaşırır hale geldik işte. Geçmiş olsun, sorunun çözülmesine sevindim. İnşallah bir daha sorun çıkartmaz traktörünüz.