BU TEKNOLOJİ NE ZAMAN GELECEK BİZE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BU TEKNOLOJİ NE ZAMAN GELECEK BİZE

değişik bir makina çalışma sistemi nasıl acaba ,buna benzer yabancı bir makina görmüştüm traktörün önünde kamera vardı bilgisayar pancarların sırasını ve yerini tesbit ediyor arkada buna benzer ayaklar pancarın etrafında daire çizmek suretiyle çapa işini yapıyordu

bu teknoloji zaten Türkiyede var.Fakat biraraya getirip makine yapacak adam yok.Gavurun malını getirip satmak dururken.

benim kafama takılan bi konu var bu makina ile ilgili video ya bakarsanız tarla temiz ve pancarları gözler görüyor peki komple otlu bi pancar tarlasında bi işe yarayacağını sanmıyorum ve o yüzden insan gücüne devam

eskinin adamları gibi konuşuyon emin ol bu makina işçinin verdigi zararı ortadan kaldıracak ben idda ediyorum % 20 lere varan ürün kaybına neden oluyo türkiye genelinde işçinin yaptığı çapa milyar dolar demek bu daha adam gibi bi çapacıya denk gelmedim ben o yüzden şart bence

şart tabii kötü diye bişey demedim sadece fikrimi söyledim arkadaşlar ben yeniliklere açığım ama bi bakarmısınız tertemiz tarlada çalıştırmışlar birde otlu yerde yapsalar dı daha iyi olmazmıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...