Massey den Kubota ve New Holland a misilleme !!

Ynt: Massey den Kubota ve New Holland a misilleme !!

insernet kardeşim paylaşıma teşekkür edrim .. belki jd kubuta karşılaştırması olsun.. senin paylaştığın bu karşılaştırmalar olsun yanlı karşılaştırmalar olabilir. traktör alırken arka hidrolik kaldırma kuvvetine. yakıt tankı kapasitesine . konfora bakarak broşürlerden faydalanmalıyız. bunlar en azından traktörlerin nasıl karşılaştırılacağına örnek olmalı.

biz dağa hala arka arkaya bağlayarak kimin çekeceğini düşünüyoruz.

mali87 link=topic=50710.msg508942#msg508942 date=1326227815' Alıntı:
insernet kardeşim paylaşıma teşekkür edrim .. belki jd kubuta karşılaştırması olsun.. senin paylaştığın bu karşılaştırmalar olsun yanlı karşılaştırmalar olabilir. traktör alırken arka hidrolik kaldırma kuvvetine. yakıt tankı kapasitesine . konfora bakarak broşürlerden faydalanmalıyız. bunlar en azından traktörlerin nasıl karşılaştırılacağına örnek olmalı.

dediklerine tamamen katılıyorum. bu vidyoları firmalar kendi mallarını öne çıkarmak tamamen yanlı olarak çekiyor. burada paylaşmamın sebebi maksat muhabbet olsun.

kendi milli mallarini öne cikarmak icin cekilmis olabilir bunlarin cekildiginden belkide mfnin haberi bile yokdur sonucda otomobilleride kıyaslayan cesitli programlar varzaten böle reklam olmaz anca bayi videosu olur...

mali87 link=topic=50710.msg508942#msg508942 date=1326227815' Alıntı:

arka arkada çekiştirmek için traktor alacak bi insan erkunt tan şaşmamalı :D emsallerinden agır ama agırlıklarından da şikayet var seride çekmiyo agır oldugundan bils-*-

insertend link=topic=50710.msg508952#msg508952 date=1326228735' Alıntı:
dediklerine tamamen katılıyorum. bu vidyoları firmalar kendi mallarını öne çıkarmak tamamen yanlı olarak çekiyor. burada paylaşmamın sebebi maksat muhabbet olsun.
paylaşımların amacı traktörlerde nelere dikkat edilmeli. birbirinden hangi yanları üstün onları görebilmek. Bir trktör markassıyla kendimizi özdeşleştirmek ne kadar yalnış. Traktörler sadece bir araçtır. markaların fanatikliğini neden yapıoruz anlamış değilim. Önemli olan en rahat olana en az yakana bize en fazla faydalı olana sahip olmaktır. Ben bugün mf kullnıcısım diye en iyi olan o değildir. iyi olan benim işimde e faydalı olandır.

http://www.trakkulup.net/ciftci-muhabbetleri/en-iyi-traktor-hangisi/msg364822/#msg364822