mf 285- kısmet. bukez erkunt maff

Ynt: mf 285- kısmet. bukez erkunt maff

sekoo19 link=topic=50713.msg508956#msg508956 date=1326228880' Alıntı:
ne akla koca motora taktılarsa cekecekmi sandı acaba kısmeti seviyorum alacagım bitane ikinci olarakda ama 285lik ondan çok ustun motor bence
erkuntun bazı DENGESİZ bayiileri 285 kısmete çektirdi herkes biliyo kısmetle 285 in bir olmadığını. ama baayi kendini uyanık bizi salak sanıyo..

285 lik kısmetten kaç gömlek yüksek böyle çekiştirmeler yaparak neyi amçlıo bu zihniyet anlamadım zaten şu çekişmelere başlı başına karşıyım ne yapacaksan tarlada yapcaksın

haklısın herkez biliyor artık hangi traktörün ne olduğunu erkuntlarda guzel traktör artık önü açık daha iyi yerlere geleceginden eminim neredeyse aynı beygirdeki butun trakrörlerden üstün ama daha buyuk beygirdeki traktörlerle kıyaslamak bazen sacma oluyor

fatih.337 link=topic=50713.msg508963#msg508963 date=1326229143' Alıntı:
285 lik kısmetten kaç gömlek yüksek böyle çekiştirmeler yaparak neyi amçlıo bu zihniyet anlamadım zaten şu çekişmelere başlı başına karşıyım ne yapacaksan tarlada yapcaksın
aynen kardeşim. bu işler boş. tarlada veya dağda işin ne ise onda kıyaslıyacan. 55 in lastiklere suyu bas çeksin 285 i. ama eline ne geçecek. bizim insanımız anlamaz

Lastiklerin 1 yıllık ömrü gitti yazıktır yav kolay kazanılmıyor para.Geçen gün burda 18.4 benim mfnin Lassaya arka teker sordum 2.5 dedi.Bize göre çok para ben şahsen kıyamam lastiklerime ama vidyolarda kıyan kıymış :D

Semih_ link=topic=50713.msg508975#msg508975 date=1326229927' Alıntı:
Lastiklerin 1 yıllık ömrü gitti yazıktır yav kolay kazanılmıyor para.Geçen gün burda 18.4 benim mfnin Lassaya arka teker sordum 2.5 dedi.Bize göre çok para ben şahsen kıyamam lastiklerime ama vidyolarda kıyan kıymış :D
aynen katılıyorum adamlar para basılyolar sanki lastiklere, mazota gram acmıolar başın bi işe sıkışsa rica etsen binbir türlü laf sylerler boyle konulara gelınce vur kır parçala zaten kendi malın değil sanki şyt-*-sa şyt-*-sa dewam edin siz

memleketimden manzaralar..
horozumuzu döğüştürürüz
köpeğimizi döğüştürürüz
şimdi sıra traktörlerde.
gereksiz bir yarış. üstün gelecek traktör gücüyle değil lastik ebedı ve agırlığından dolayı sürtünme katsayısı yüksek olacağından dolayı çekecektir.
illa yarış yapacaksanız:takarsınız pulluğu sürersiniz tarlaya hangisi daha çok iş yapıyor bakarsınız.
traktörlerinizi zorlayıp yıpratmayın