jonh deere fent vario 716 asfaltı kazıttırıyor

Ynt: jonh deere fent vario 716 asfaltı kazıttırıyor

videoyu daha önce de izlemiştim, diğer partında da fendt asılıyordu?
da adaletsizlik var biri max 180 hp diğeri max 165 hp...
nasl oluyo da jd kndinden 15 hp büyük ve agır makinayı cekiyor :S

valla öyleymiş böyleymiş anlamam her şey ortada ama şuda var hangisi deseniz tabikide fent vario derim ama john deere de fena değil

geçen tanıtımını izledim john da olmayan yok hayran kaldım fent nasıl dır kimbilir

şerefli1 link=topic=50742.msg509353#msg509353 date=1326299049' Alıntı:
valla öyleymiş böyleymiş anlamam her şey ortada ama şuda var hangisi deseniz tabikide fent vario derim ama john deere de fena değil

geçen tanıtımını izledim john da olmayan yok hayran kaldım fent nasıl dır kimbilir

oylesı boyle va rıste agırlık takınca hersey deyısır Fendt ı gormeden Fendt dıyorsun vıdeo yoyu ızleyım ama en yuksek teknolojı ve teknıkler Fendt te kullanılıyor daha sonra benzerlerı dıyer markalar tarafından kullanılıyor.

tabi fenti çekecek hali yok ya işte john deere nini ağırlıklarını göstermiyor ondan çekmiş dikkat edemedim

zuha-*-s zuha-*-s
Dqn link=topic=50742.msg514570#msg514570 date=1326891564' Alıntı:
Fendt ağırlıklarını evde unutmuş
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s şimdi kafasını duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 vuruyor john deere şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa unutanı tuzağa düşürmüş hallediyo