YENİ ERKUNT KIYMET 90 HP MODELİ PİYASAYA ÇIKMIŞ. ERKUNTÇULARA HAYIRLI OLSUN..!!!

Arkadaşlar az önce internette gezerken bu ilanı gördüm. İlanı Eskişehir Erkunt bayisi vermiş. İlanda Erkunt' un yeni 90 Hp Kıymet modelinin piyasaya sunulduğu söyleniyor. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ama Erkunt kullanıcısı arkadaşları bilgilendireyim dedim...;)

Link:http://intoko.kijiji.com.tr/c-Oto-Diger-Vasita-Tarim-Araclari-ERKUNT-K-I-Y-M-E-T-90-hp-4X4-LUKS-KABiN-TORKLU-YENi-VERSiYON-W0QQAdIdZ345122370

ÇİFTCİLERİMİZİN MERAKLA BEKLEDİĞİ YAKITTA CİMRİ MİLLİ GURURUMUZ OLAN ERKUNT TRAKTÖR ŞİMDİ NET 90 HP GÜCÜNDEKİ TRAKTÖRLERİ PAZARA SUNMUŞTUR.EMSALLERİNE GÖRE.
%30 YAKIT TASARRUFLU
3 YIL GARANTİ
UCUZ YEDEK PARCA VE SERVİS HİZMETİ
6 YILA VARAN DÜSÜK FAİZLİ ZİRAAT VE TEB ANTLAŞMALI KREDİ
2 EL TRAKTÖRÜ PİYASA DEGERİNİN ÜSTÜNDE DEGERLENDİRMEK

PEKMEZOGLU/ERKUNT TRAKTÖRLERİ BAYİİ
TEL:0 222- 2280562
0 535 9878980- 0 535 3325599
ESKİŞEHİR

Ynt: YENİ ERKUNT KIYMET 90 HP MODELİ PİYASAYA ÇIKMIŞ. ERKUNTÇULARA HAYIRLI OLSUN..!!!

Herkeze hayırlı uğurlu olsun benim motor çıkmış şükür :D bende bilgisini almıştım çıkacak diye biraz nette geziniyim fotosunu bulabilirim belki :)

Ynt: YENİ ERKUNT KIYMET 90 HP MODELİ PİYASAYA ÇIKMIŞ. ERKUNTÇULARA HAYIRLI OLSUN..!!!

hey yavrum hey buda çıkmış demek ha erkunt kendini geliştiriyor ama şöyle biraz daha kaba bir tip yapsalar böyle 90 hpye göre küçük gibi hayırlı olsun erkuntçu gardaşlar