ENTEC® –DMPP Amonyum Stabilizatörü

Ynt: ENTEC® –DMPP Amonyum Stabilizatörü

Mısırda entec firmasının taban ve toprak üstü gübrelerini kullandım.Denemek için belli bir alanı standart kullandığımız gübre ile ektim.Sonuca ben bile şaşırdım diyebilirim. Çıkıştan sonra hızla büyüme yaparak diğer bölgeyi ikiye katladı.Çapadan bir hafta sonra bel hizama kadar gelmişti. Tabi bu arada yağan yağmurlarında faydasını gözardı etmemek lazım.Kısaca kullan ve için rahat olsun.

omaraga42 link=topic=50771.msg509891#msg509891 date=1326350588' Alıntı:
Mısırda entec firmasının taban ve toprak üstü gübrelerini kullandım.Denemek için belli bir alanı standart kullandığımız gübre ile ektim.Sonuca ben bile şaşırdım diyebilirim. Çıkıştan sonra hızla büyüme yaparak diğer bölgeyi ikiye katladı.Çapadan bir hafta sonra bel hizama kadar gelmişti. Tabi bu arada yağan yağmurlarında faydasını gözardı etmemek lazım.Kısaca kullan ve için rahat olsun.
teşekkür edrim verdiğin bilgi için fiyatı hakkında bir bilgin var mı? konyadan nerden aldın?

fiyatı diger toprak altı yada üstü gübrelerinin aynı ama kg olarak yarısı kadar kg yarısı .. yani aynı paraya 25 kg gübre .. ama 30 kg entec kullandıgında muazzam sonuc görebilirsin bende 5 dönümde kullandım bu yıl 100 dönüm icin alıcam mısırda gercekten cok ii gübreleri var ii gübrelerinin özelligi akıllı olması oda $u yani azot salınımlı gübreler .. bi anda deilde bitki ihtiyac duydugunda veriyo istedigi azotu vs vs ..

simyam link=topic=50771.msg510535#msg510535 date=1326410839' Alıntı:
teşekkür edrim verdiğin bilgi için fiyatı hakkında bir bilgin var mı? konyadan nerden aldın?
2011 nisan ayında 50 kg lık çuvallarda diğer gübrelerden %20 lik fiyat farkıyla ereğlide bir bayi getirtmişti.Oradan aldım bende ve alan çok oldu.Hemde vadeli satıştı.Kampanyaya denk gelmişti yani.Bu sene de beklemedeyim yine kampanya söylentisi var.

omaraga42 link=topic=50771.msg510927#msg510927 date=1326471857' Alıntı:
2011 nisan ayında 50 kg lık çuvallarda diğer gübrelerden %20 lik fiyat farkıyla ereğlide bir bayi getirtmişti.Oradan aldım bende ve alan çok oldu.Hemde vadeli satıştı.Kampanyaya denk gelmişti yani.Bu sene de beklemedeyim yine kampanya söylentisi var.
benide özelden bilgilendirisen sevinirim bu firma için

entec ' in tahıllara önerilen üst gübresi .. entec 26 - 0 - 0 + 13S 50 Kg ambalajında 50 tl .. bi yerde buldum .. fiyatı uygun geldi bana .. sadece azot ve kükürt var ? sizin görü$leriniz neler ?

cruelmann link=topic=50771.msg540426#msg540426 date=1329495054' Alıntı:
entec ' in tahıllara önerilen üst gübresi .. entec 26 - 0 - 0 + 13S 50 Kg ambalajında 50 tl .. bi yerde buldum .. fiyatı uygun geldi bana .. sadece azot ve kükürt var ? sizin görü$leriniz neler ?
ben bu gün bayi ile konuştum telefonla tonuna 1450 tl dedi.

cruelmann link=topic=50771.msg540426#msg540426 date=1329495054' Alıntı:
amonyum sülfat namı diğer şeker gübre ama fiyatı ondan düşük mü?

arkadaşlar toros ege gübretaş eski teknoloji ile gübre üretiyor bu tür firmaları (entec vb...)desteklemek lazım adamlar kireçte verse (toros ege güb. taş)yıllardır tarlamıza atıyoruz ben bu gübre konusunu takıntı yapmış durum dayım 2 - 3 senedir o site senin bu site benim inceleyip duruyorum ama bayi olmayınca gübre siparişi biraz pahalıya mal oluyor şimdi sizin bu yazdıklarınızı da okuyunca arada pek fiyat farkı yok buyazın olmazsa entec gübre kullanalım taban gübresini... ötekiler babamızın oğlu değilya ....

bende ege sorumlusunun telefonu var .. gecen sene 5 torba alt gübresi denemelik bıraktılar bana .. bu ay sonu görü$cem üst gübreleri icin ama öyle 27 lik gübre 75 liraysa almam .. cünkü seker 27 lira ayni gübre yeni fiyat alan abiye göre 74 lira çok fark var ..