Bu Deutz neden ucuz diyecektim ki;

Ynt: Bu Deutz neden ucuz diyecektim ki;

şimdi bu elektronik bişeyden çıkan bi yangınmı yoksa ypark halinde yanında bişey yanıyorduda ondan sıçramiş bişeymi :S
eğer sadece kabin değişimi çok mahaliyetli değilse alınır ama elektirikli bişeylerde gittise dahada ucuz olaiblir belki :)

o traktörün motoru sağlam ama kabin tavanı arka ve köşe camlar klima ve klima gazı el emeğini de sayarsan 10.000 tl ye yakın hesap çıkar bundan emin olun. sadece nh avrupa kabin tavanlarının fiyatları 900 tl üzeri bu da 10.000 tl ye yakın olur.

keykubat link=topic=50807.msg510369#msg510369 date=1326396870' Alıntı:
traktör yandığı için kasko ödemiş sahibine kasko bunu hurda olarak satmış traktörde 25 milyar civarı hasar varmış.

ilanda Sadece plasiklerinde sorun var diyor..balıklama atlayacak birini arıyorlar..
keykubat link=topic=50807.msg510376#msg510376 date=1326397265' Alıntı:
hidrolik aksamlarıda zarar görmüş
TRAKTÖRÜMÜZ KABİN ARKA ÜST KISMINDAN YANDIGINDAN SADECE KABİN PLASTİKLERİ DIŞINDA DİĞER HİÇ BİR AKSAMINDA SORUN YOKTUR,TRAKTÖRÜMÜZÜN MOTOR ŞANZIMAN VE HİDROLİK AKSAMINDA HİÇ BİR SORUN YOKTUR,TRATÖRLE İLGİ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0 532 256 47 33 İRTİBATA GEÇİNİZ.....

evet arkası başka onü başka bu motorlar da dijital olay çoktur yani ayrıntılar 10 granti gider geçen jd beş para etmez plastik düğme taktım orjinal 100 tl anlayın yani

çok sevdigim bi model 25 milyar nasıl hasar çıkar ki burdan ya :S arka hidrolikler saglam gibi duruyo sanki hidroligin nesi zarar gorebilirki o kadar masraf yapılcak