165 bg makul bir fiyata güzel bir tm 165

Ynt: 165 bg makul bir fiyata güzel bir tm 165

ceya023 link=topic=50827.msg512887#msg512887 date=1326704587' Alıntı:
adana en son traktör alınacak şehirlerdendir traktörleri hiç susturmazlar ve cok hor kullanırlar traktörün saatiyle v.s. cok guzel oynayan ustaları vardır heryerini boyar cilalarlar satarlar dışına bakıpta aldanmamak lazım.. klıfla kullanıldıgından cogu traktörün kaportası cam gibidir.. ayrıca su basmada v.s. kullanılanlara üstü kapalı yer yapıyorlar içine koyuyorlar traktör garajda calışıyormuş gibi gunlerce susmadan çalışıyor .. adana -konya -diyarbakır buralara dikkat etmek lazım :)
konyanın cumra tarafı haricinde bütün yerlerden korkmadan traktör alabilirsiniz :D (temiz kullananlar da vardır tabii)

bnde hayret ettim adanadan temiz motor nasıl cıkmıs die(kötülemek için söylemiyorum)... ama tamiz kullananlar vardır tabiki...

Adana da 6 yıl yaşadım ben az cok adanayı bilirim benimki sadece genelleme orada cok temi aracta bulabilirsiniz tabi ama genel olarak orada yılda 2-3 urun kaldırırlar tarla hiç boş kalmaz traktörler hiç susmaz araçları genellikle hor kullanırlar ama modifiye kılıf v.s. bunlarıda eksik etmezler.. buyuk kısmı kanallardan su çekerek sulama yapar ve su popalarında traktörleri kullanırlar genellikle.. saman işi v.s. yaygındır..

NEW HOLLAND TM 165 DT traktörümüz 2001 model, sadece 3188 saatte olup ilk el ve tek sürücü tarafından kullanılmıştır. Makinamızın modeli sizi yanıltmasın, 3188 satte bir makinayı sadece 2008 modellerde görebilirsiniz, Makinamız servis bakımlı olup anahtar deymemiştir, yağ sızıntısı yoktur, makinamızın orijinalliği ve bakımı 2010 modelden daha temizdir, kabinde sigara içilmemiş ve ayakkabıyla binilmemiştir. Merakınız varsa 1963 model bolinder ve 411 fiat traktörümüzde tamamen orijinal, kusursuz makinalarımız vardır, fakat satılık değildir.
kabin içinde sigara içilmemiş ayakabı ile binmemiş :S
sanki abartmış gibi birda ön panjur değişmiş galiba 165 bg ama teker ölçüleri tm 120 nin tekeri ile aynı gibi