PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

BENIM 90.80 1,700 GR FLAN YAKIYO 4 LÜ PULLUKTA YA SIZIN TRAKTORLERINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    65

Ynt: PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

bende erkunt servet 80 lik 4x4 var 1 litre ve altı. 4 lü 14 lü ve 5 li 14 hangisiyle sürüm yaparsan yap 1 litreyi hiç geçmiyor.derin olmak şartıyla

1 yıl kadar tümosan kullandım... yakıtı güzel ama performans yok bir kere pulluğa koştum bir daha denemedim bile ancak ara geçtim , gübre , ilaç attım.. sadece bunlarda işime yaradı.(95.80)sorna JD 5715 aldım yakıt konusu biraz fazla olsada tümodan daha iyi olduğunu söleyebilirim...

valla bizde steyr 8073 2li 24 no pullukla 13 dnm yer sürdük sürmeye başlamadan 2 gün önce 31 L mazot aldık=100lira biraz gezdik 4 sefer başka tarlaya gittik ewe git gel neyse motor sürdü daha sonra sürerken gene azaldı biraz daha aldık ama tam bilmiom bir ara ölçmüştük 9lu kaz ayağı çektik kofalcalınınkinden anıza 25 liralık mazot yaktı ama o zaman mazot ne kadar dı bilmiom

valla bizde steyr 8073 2li 24 no pullukla 13 dnm yer sürdük sürmeye başlamadan 2 gün önce 31 L mazot aldık=100lira biraz gezdik 4 sefer başka tarlaya gittik ewe git gel neyse motor sürdü daha sonra sürerken gene azaldı biraz daha aldık ama tam bilmiom bir ara ölçmüştük 9lu kaz ayağı çektik kofalcalınınkinden anıza 25 liralık mazot yaktı ama o zaman mazot ne kadar dı bilmiom
Bu nedir yaw??

bu ankette traktörleri kıyaslamayın çünkü herkesin tarlası topragı pulluğu sürdüğü derinlik farklı....aynı makine bi tarlada bi mevsimde 2 lt yakıyo bi mevsim başka tarlada 3 yakıyo..