PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

BENIM 90.80 1,700 GR FLAN YAKIYO 4 LÜ PULLUKTA YA SIZIN TRAKTORLERINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    65

Ynt: PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

okan6445 link=topic=5725.msg89379#msg89379 date=1225208243' Alıntı:
pamukcuanlayamadım fazla olan ne kardeş pulluk sa tam idaal 5 16 lı takıyorum cızları kapatmıyor bide odada birllitre oynuyoo böyle iyi yani ama sizin dönümler kac metre kare bide o var
Bence o traktöre 6 ' lı 16 fazla... onu demek istedim...

sen bilmiyomusun ramazan kaşınhanında 6420 ye ne takıyolar sanki bilmiyosun pullukları göbekten atıyorsa getir 120 takalım senle nerde istersen motorlar kopana kadar artı depo doldurmasına ver kararını cvp yaz bekliyorum hem bundan iyi video bulamaz kimse ne olcaksa olsun artık sıkıldım ben bu davadan ikim iyi kim köt belli olsun haaa istersen kaşınan kahvelerin önünde takalım hee gelirim ben bekliyorum cvpnı

okan tm 120 kimseyle takmam amca oğluda çok hopladı hemde 6320 i takalim dedi ben takmadım kesinlikle çeker tm 120 6320 yi 6420 yi fark etmez çünkü ağir
ben sana sadece resim yükle dedim 6 li 14 lüde

kaşınhanındaki motorları ceke bilirsin ama burda benim 64420 asla benim motor 6500 kilo nasıl oldugunu sorma sorsanda ben söylemem göbekten atıyorsa motorlar KOPANA KADAR haladıda ben getirem hadi seni fazla masrafa sokmayım saten 120 yi bölcem ikiyere cok masrafa gircen bide halat parası verme

okan6445 link=topic=5725.msg89005#msg89005 date=1225121310' Alıntı:
arkadaşlar inanamıyacaksınız ama ben 5 litre yakıyorum 6420 jdyle 6 lı 14 numra pulluk la valla ben anlamıyorum sizi nasıl oluyor desen biz battık gittik
kardeşim 6420 yi bende kullandım...6 lı 14 numara pulluk bana biraz fazla geldi ...

kaşınhanındaki motorları ceke bilirsin ama burda benim 64420 asla benim motor 6500 kilo nasıl oldugunu sorma sorsanda ben söylemem göbekten atıyorsa motorlar KOPANA KADAR haladıda ben getirem hadi seni fazla masrafa sokmayım saten 120 yi bölcem ikiyere cok masrafa gircen bide halat parası verme
tm 120 yi bölebilirsin bişey diyemem sonuçta demir parçası bölsende toplaması çok kolay new holland ın
ama sen john deere yi bölme çünkü toplayamassın bida

toplarlar toplarlar sen merak etme o konuyu takma kafana şakiroglu bana calışıyorr sen varmısın yokmusun bana onu söyle öyle anketle manketle olmaz

ben şuan calışıyorum jdyle ama öyle masraf deil tarlada yaaaaaaaa yapma lütfen rambo ben sana hodri meydan diyorum sen hala nereye cekiyon lafı