PULLUKTA TRAKTORUNZ KAC L MAZOT YAKIYOR?

BENIM 90.80 1,700 GR FLAN YAKIYO 4 LÜ PULLUKTA YA SIZIN TRAKTORLERINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    65

Maşallah kepce kazmiş gibi bizim pulluklar çiziyi geri dolduruyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ünlününkinide kullandım bu kadar batmıyor hafif kalıyor alpler iyi..

e5f8b3b75a86781ede0dac16293ddde0.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Ünlününkinide kullandım bu kadar batmıyor hafif kalıyor alpler iyi..

e5f8b3b75a86781ede0dac16293ddde0.jpg

Eline sağlık Baki, motorun hakkını veriyon.

Bizim komşuya da gelip öğret şu motoru kullanmayı. 8441'e 12 ya da 14 numara 3'lü pulluk koşuyor. İlk aldığında 12 numara 4'lü vardı, verdi onu şimdi 3'lü bile istemiyor, pulluk işini bırakıp direkt 9'lu Çizel ile sürülüyor tarlaları. Laf aramızda 9'lu Çizel ile bile senin pullukla indiğin derine inemiyor. Şöför mü motor mu yoksa ekipman mı ya da toprak yapısı mı yaramaz artık sen karar ver..

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Eline sağlık Baki, motorun hakkını veriyon.

Bizim komşuya da gelip öğret şu motoru kullanmayı. 8441'e 12 ya da 14 numara 3'lü pulluk koşuyor. İlk aldığında 12 numara 4'lü vardı, verdi onu şimdi 3'lü bile istemiyor, pulluk işini bırakıp direkt 9'lu Çizel ile sürülüyor tarlaları. Laf aramızda 9'lu Çizel ile bile senin pullukla indiğin derine inemiyor. Şöför mü motor mu yoksa ekipman mı ya da toprak yapısı mı yaramaz artık sen karar ver..

Çizel sürekli kullanılınca toprağın altında kaymak tabakası oluyor iki sene üst üste çizel çekince pulluk toprağa hiç batmaz oluyor bence çizel iş değil pulluğun yerini tutmaz..Atalarımızın dediğini yapıyorum şu an çift dizde ekim yüzde olacak..Batıramayıp çekmediği 1.toprak yapısı 2.şoför..Geçenlerde kamışlık söktüm derinlik aynı 4 takviye ile düz 1 ile aşırı zorlanıyordu ama yinede gitmem çekmem demiyor Allah ne verdiyse devam :) :)