FARKLI BI KAC RESIM DAHA

Ynt: FARKLI BI KAC RESIM DAHA

Freston link=topic=50836.msg511631#msg511631 date=1326552459' Alıntı:
beyler fendtler bu arkadaşın değil geçenki konuda arkadaşlar açıklık getirdi ankara bala ziraatin fendtleri laverdalarda oranındır herhalde

Arkadaş Laverda ' sı olan bir biçerci anladığım kadarıyla. Bala TİGEM işletmesinin işini yapmaya gitmişler, kendini kaptırıp başlamış çekimlere. Sonra da burada yayınlamış işte. :)

Ahmed Gülsu link=topic=50836.msg511637#msg511637 date=1326553295' Alıntı:
Arkadaş Laverda ' sı olan bir biçerci anladığım kadarıyla. Bala TİGEM işletmesinin işini yapmaya gitmişler, kendini kaptırıp başlamış çekimlere. Sonra da burada yayınlamış işte. :)
bilmiyordum üzgünüm :(

KAPLICAKENTLİ link=topic=50836.msg511652#msg511652 date=1326554561' Alıntı:
BICERLER BANA AİT ARKADASLAR BEN BU SITEDE YENI PAYLASMIYORUM 2008 DEN BERI LAVERDA PAYLASIMI YAPIORUM

Küçük harf kullanalım dostum yazarken. :)
Burada yeni değilsin biliyoruz. Sorun da yeni olman değil zaten. Sorun; geçen gün paylaştığın Fendt ve diğer ekipmanların olduğu fotoğraflardaki traktör ve ekipmanların sana ait olduğunu söylemen veya sana aitmiş gibi paylaşman. Onun dışında bir sıkıntı yok. Burası Türkiye ' nin her yerinden çiftçilerin üye olduğu bir forum ve burada 'ben bunu paylaşırsam kimse anlamaz', 'komşunun biçerini benim diye yazarsam kimse bilmez' diye bir şey söz konusu olamaz. İlla ki o paylaştığın aleti ekipmanı veya makineyi önceden bir gören veya duyan ve onun hakkında bilgi sahibi olan birisi çıkacaktır buradan.
Yani senin 'alın terimiz' dediğin Fendt ' lerin ve diğer ekipmanların da kimin alın teri olduğunu öğrendik çok geçmeden.

Ahmed Gülsu link=topic=50836.msg511656#msg511656 date=1326555026' Alıntı:
Küçük harf kullanalım dostum yazarken. :)
Burada yeni değilsin biliyoruz. Sorun da yeni olman değil zaten, geçen gün paylaştığın Fendt ve diğer ekipmanların olduğu fotoğraflardaki traktör ve ekipmanların sana ait olduğunu söylemen veya sana aitmiş gibi paylaşman. Onun dışında bir sıkıntı yok. Burası Türkiye ' nin her yerinden çiftçilerin üye olduğu bir forum ve burada 'ben bunu paylaşırsam kimse anlamaz', 'komşunun biçerini benim diye yazarsam kimse bilmez' diye bir şey söz konusu olamaz. İlla ki o paylaştığın aleti ekipmanı veya makineyi önceden bir gören veya duyan ve onun hakkında bilgi sahibi olan birisi çıkacaktır buradan.
Yani senin alın teri dediğim Fendt ' lerin ve diğer ekipmanların da kimin alın teri olduğunu öğrendik çok geçmeden.
25.000den fazla çiftçi yani üye var bu sitede illaki o biçeri gören duyan o makinayı gören duyan bilen olur yalana gerek yok biz bir aileyiz burada aile içinde yalan olurmu olmazz :)