TD 95 ÇIRPINIŞI

Ynt: TD 95 ÇIRPINIŞI

arkadaaşlar dideo da sağ çamurluga bi bakın derinlik ayarını nasıl yapıl mışmı sizce vede elfreni çekik kameraya alasıya etrafına bi baksaa bu makina neden gitmezmiş o makina elime geçsin pulluguda iki edip eline geri veriyim varmı öyle dava yaa

gezegen link=topic=50839.msg514248#msg514248 date=1326834363' Alıntı:
arkadaaşlar dideo da sağ çamurluga bi bakın derinlik ayarını nasıl yapıl mışmı sizce vede elfreni çekik kameraya alasıya etrafına bi baksaa bu makina neden gitmezmiş o makina elime geçsin pulluguda iki edip eline geri veriyim varmı öyle dava yaa
aynen ok-*-s

abi sen çok yanlışlık yapmışsın. keşke acele etmeseydin. sadece bi pompaya baktırıp yaptırsaydın 7000lira zarar edip hem satmayıp taş çatlasa 500 e düzeltir motoru görürdün ozman.hem bunun garantisi yokmu. 2 yıl garanti var. o motorun eğer dediklerin doğruysa yüzde yüz pompada sorun var. 2011 td80 aldık sıfır. boş motor kendini çıkaramıyodu. meğer pompa içerden sorun çıkarmış. turboda aşırı titrediği için bide onu değiştirdiler şimdi 4-11 pulluğu bayır yukarı bıçaklar kör bitmiş halde bile seri 1 ile çekiyo. bizim çektiğimizi bilen arkadaşlar bilir :) ama yazık olmuş satmana. geçmiş olsun

puluklla alakası yok biz pamuk yerlerini sürerken puluğun nasıl kulanacağımızı ıyı biliyoruz sadece td 95 ismine göre bir traktör değil ben kum yerlerini bilmem fakat bizim toprakta kum yok sadece kırmızı toprak onun için sanki traktör kulanmamışız gibi konuşuluyor ama td 3095 yanına yaklaşaman aynı zaman 7740 ,398,285s, 6600, de, kulanmışız enson bizde 3095 vardı tekçeker bizim bütün traktörlerde kabine yoktu dedıkı artık pamuk işide var birtane kabineli alalım sorduk 2 eli para eden td 85,td 95 ,önerdiler 95,biraz yakıtı fazlaymış biz dedık olsun 3095 .satıp yerıne td95,2010 modelini aldık ama ne tapanda ne külvatörde nede pulukta istediğimiz performansı alamadık karar verıp satık biz her zaman iki traktör kulanıyoruz biri ara işler için biride ağir iş için td95 satık şu anda sadece285s var 1997 model tekçekeri var ALLAH ,kısmet ederse bir traktör almayı düşünüyoruz bu 1,2. ay içinde iş mevsimi başlamadan her şey kısmet ınanın td 95 ismine göre bir traktör değil

birde dikkat eden oldu mu bilmiyorum .. arkadan hidrolik ayarlama kolu acık kalmı$ o icerideki hidrolik kumanda kolunu kilitler cünkü dı$arıdaki di$li sistemli o kol di$liye girdimi hidrolik inmez kalkmaz .. o yüzdende ayarı tutturamamı$ el freni mü$ürü bozuk değilse zaten söylenecek bi söz yok :)

kobra47 link=topic=50839.msg514416#msg514416 date=1326874371' Alıntı:
puluklla alakası yok biz pamuk yerlerini sürerken puluğun nasıl kulanacağımızı ıyı biliyoruz sadece td 95 ismine göre bir traktör değil ben kum yerlerini bilmem fakat bizim toprakta kum yok sadece kırmızı toprak onun için sanki traktör kulanmamışız gibi konuşuluyor ama td 3095 yanına yaklaşaman aynı zaman 7740 ,398,285s, 6600, de, kulanmışız enson bizde 3095 vardı tekçeker bizim bütün traktörlerde kabine yoktu dedıkı artık pamuk işide var birtane kabineli alalım sorduk 2 eli para eden td 85,td 95 ,önerdiler 95,biraz yakıtı fazlaymış biz dedık olsun 3095 .satıp yerıne td95,2010 modelini aldık ama ne tapanda ne külvatörde nede pulukta istediğimiz performansı alamadık karar verıp satık biz her zaman iki traktör kulanıyoruz biri ara işler için biride ağir iş için td95 satık şu anda sadece285s var 1997 model tekçekeri var ALLAH ,kısmet ederse bir traktör almayı düşünüyoruz bu 1,2. ay içinde iş mevsimi başlamadan her şey kısmet ınanın td 95 ismine göre bir traktör değil
arkada$ım senin arkandaki pullugu benim tt50 cekiyor .. ama efreni inikken .. el freni cekili halde benim motorda cekmez ona bi$ey diyemem .. ancak iyi kötü bi markaya laf ederken dikkat etmek lazım .. desen ki cok yakıyor amenna desenki pahalı amenna desen ki hafif amenna .. ama pullugu cekemiyor dedin mi olmaz.. o pullugu o motor her türlü ceker .. kalıbından büyük pulluk taksan cekmese onada amenna .. bence senin begenmemen newhollanda biraz yabancısın o yüzden .. bende hep fiat kullandım masseylerle cift süremem hidrolikleri biraz farklı el alı$kanlıgı istiyor ..