13.01.2012 Buğdaylarda Son Durum Çıkış Gösterdiler

Çamurda olsa Toros ile tarlaları gezdim haşhaşlar çıkış göstermiş arpalarda çıkış göstermiş ama tarlalara girmek kolay değil çamurdan.buğday tarlalarına girebildim telefon ile bir kaç fotoğraf çektim.Keyfimiz yerine geldi çıkış yapımışlar artık hayırlısı ile :)

Ynt: 13.01.2012 Buğdaylarda Son Durum Çıkış Gösterdiler

valla bende aralıgın 28inde ektim aynı bu $ekilde cıkmı$lar ancak .. ceyhan 99 çe$idi .. dönüme 22 kg tohum verdik tereddutteyim gecen sene 24 verdik 700 kg falan aldık dönümde gecen sene biraz sık gelmi$ti bu sene biraz daha azalttım tohumu gönen cesidi olsa korkmamda ceyhan 99 da karde$leme biraz daha az oluyor merakla karde$leme dönemine girmesini bekliyorum .. sanada hayırlı mahsuller arkada$ım .. tanrı bereketini bol versin ..

13.01.2012 bugdaylarda son durum cikis gosterdiler

Dostum bereketli olsun yanliz arkadaslarin dedigi gibi sanki biraz seyrek gibi ceyhan 99 guzel bi cesid dunume 22 kilo yeterli acaba daha cikmayanlar var mi bide keske tohumu ektikten sonra silindir cekseydin bizde cekemedik bazi tarlalara yagmurdan silindir cektigimiz tarlalar cekmedigimiz tarlalardan cok guzel cimlenmisler tekrar bereketli olsun

Ynt: 13.01.2012 Buğdaylarda Son Durum Çıkış Gösterdiler

Yorumlar için herkese Teşekkürler sağolun :)
Cihan_özece link=topic=50851.msg511110#msg511110 date=1326481717' Alıntı:
ali sıraların araları çok açık değilmi?
Sıra araları normal abi ama her yaka daah eşit çıkmadığı için göze seyrek gibi geliyor.
Hebun021 link=topic=50851.msg510921#msg510921 date=1326471595' Alıntı:
Dostum bereketli olsun yanliz arkadaslarin dedigi gibi sanki biraz seyrek gibi ceyhan 99 guzel bi cesid dunume 22 kilo yeterli acaba daha cikmayanlar var mi bide keske tohumu ektikten sonra silindir cekseydin bizde cekemedik bazi tarlalara yagmurdan silindir cektigimiz tarlalar cekmedigimiz tarlalardan cok guzel cimlenmisler tekrar bereketli olsun
Daha her yaka çıkış göstermiş değil onun için seyrek görünmüş olabilir size ilerleyen zaman da tarlayı örtmeye başladımı birdaha yüklerim fotoğrafları...
keykubat link=topic=50851.msg511080#msg511080 date=1326479968' Alıntı:
bereketli olsun ali
bu mahsül inşallah bi fent parası kazandırır.
Amin abi amin cümlemize inş :)