BUDA ERKUT 80.4 SAĞLAMLIK VİDEOSU.ÇANKIRI. ATK

Ynt: BUDA ERKUT 80.4 SAĞLAMLIK VİDEOSU.ÇANKIRI. ATK

Evet motorlar dayanıklı bende yardırdım tarlada sağlam alet :D
Bu vidyolar gerçek ve kendim bile denedim :D ama emniyet kemeri takın ;D
la bi gidiyordum ne güzel tarlanın sonunda babam aradı yanlış tarlayı sürüyomuşum biraz sövdü ve 4-12 pullukla aşşadan yukarı yol H3 le bi yardırdım kafam tavana vurdu :D

SmhGwz link=topic=50862.msg511127#msg511127 date=1326482727' Alıntı:
Evet motorlar dayanıklı bende yardırdım tarlada sağlam alet :D
Bu vidyolar gerçek ve kendim bile denedim :D ama emniyet kemeri takın ;D
la bi gidiyordum ne güzel tarlanın sonunda babam aradı yanlış tarlayı sürüyomuşum biraz sövdü ve 4-12 pullukla aşşadan yukarı yol H3 le bi yardırdım kafam tavana vurdu :D
;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
senin hikayenin benzeri bendede oldu.
ama ben kendi tarlamızı unutmam biladerde dayım benim tarlanın dönüm başına ççizel çek dedi.diskaro batmıyor dedi.bende gittim çektim meğerse yanındaki tarlaya çekmişim zuha-*-s
ama ben gece karanlığında çektim ondan olabilir

hellboy-07 link=topic=50862.msg511135#msg511135 date=1326483134' Alıntı:
;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
senin hikayenin benzeri bendede oldu.
ama ben kendi tarlamızı unutmam biladerde dayım benim tarlanın dönüm başına ççizel çek dedi.diskaro batmıyor dedi.bende gittim çektim meğerse yanındaki tarlaya çekmişim zuha-*-s
ama ben gece karanlığında çektim ondan olabilir
Yo bizim tarla ama o durcakmış boş karpuz yerimiş seneye ekermiş fln :) mısır tarlasını sürcekmişim :D

Freston link=topic=50862.msg511157#msg511157 date=1326483926' Alıntı:
yok değil heralde 88 model disk olsa iyi tutar disk frenlerde var köyde falan daha az tutuyor bunun frenler disk olsa iyi olurdu ama
yoktur ama yağlı balata olabilir fıat 88de yağlıları cıkarmıs mf de cıkarmıstır büyük ihtimal ne bahtımız varki 87 model bizimki 1 yıl bekleyememiş ;D zuha-*-s diskler güzel ya bizim balatalarda eskimiş tek fren falan atarken cayır cuyur ötüyo erkunttun frenler güzel tutuyo ama çaktı gibi duruyo adam uçacak sandım şety*-*

saimbal link=topic=50862.msg511166#msg511166 date=1326484400' Alıntı:
yoktur ama yağlı balata olabilir fıat 88de yağlıları cıkarmıs mf de cıkarmıstır büyük ihtimal ne bahtımız varki 87 model bizimki 1 yıl bekleyememiş ;D zuha-*-s diskler güzel ya bizim balatalarda eskimiş tek fren falan atarken cayır cuyur ötüyo erkunttun frenler güzel tutuyo ama çaktı gibi duruyo adam uçacak sandım şety*-*
tek fren kullanmıyorum ben sadece bizim evin giriş kapısı bayır yerde iniş ayrıca girebilmek için keskin bir dönüş var geri geri girmek zorunda oldugun için traktörü orda 7 ton yük ile durdurmaya çalıştıgında cayır cayır öttürüyor balataları ama fren dışında şikayetim yok iyi traktör sağlam daha rektefe olmadı her sene 500 dönüm işliyor ama artık değişecek bu sezon sonu ama satmayız bunu.

helal olsun dayaklı yapmıslar bukadar beklemezdım.. yanlısım olmasın havalı frenlılerıde var bız fabrıkaya bzm motoru denemeye goturdugumuzde babam bnde bı tane deneyım dıe bındı bırıne o havalı frenlıydı frene basınca tısss dıo cok hosuma gıtmısdı oda bunlar gıbı cbk ve hemen duruyyo

Tumosan66 link=topic=50862.msg511167#msg511167 date=1326484456' Alıntı:
Kırılacasa kırılsın :)
kırılmazki türk sıktı onun vidasını abi :D
Freston link=topic=50862.msg511169#msg511169 date=1326484602' Alıntı:
tek fren kullanmıyorum ben sadece bizim evin giriş kapısı bayır yerde iniş ayrıca girebilmek için keskin bir dönüş var geri geri girmek zorunda oldugun için traktörü orda 7 ton yük ile durdurmaya çalıştıgında cayır cayır öttürüyor balataları ama fren dışında şikayetim yok iyi traktör sağlam daha rektefe olmadı her sene 500 dönüm işliyor ama artık değişecek bu sezon sonu ama satmayız bunu.
bizdede sizin gibi alınan satılmaz artık demirbaştır o cıkmaz bidaha zuha-*-s