10 NUMARA YAĞDAN ŞAŞMAM AĞALAR 2 SENEDİR KULLANIYORUM

WALLA BIKTIM BU DEVLETİN POLİTİKALARINDAN BALIK TEKNELERİNE 2 LİRADAN ÇİFTÇİYE YÜKSEK FİYAT BIKTIMANASINI SATAYIM LANET OLSUN BU HÜKÜMETTEN ÇİFTÇİNİN KANINI EMİYO

Ynt: 10 NUMARA YAĞDAN ŞAŞMAM AĞALAR 2 SENEDİR KULLANIYORUM

lgere link=topic=50875.msg511469#msg511469 date=1326529813' Alıntı:
WALLA BIKTIM BU DEVLETİN POLİTİKALARINDAN BALIK TEKNELERİNE 2 LİRADAN ÇİFTÇİYE YÜKSEK FİYAT BIKTIMANASINI SATAYIM LANET OLSUN BU HÜKÜMETTEN ÇİFTÇİNİN KANINI EMİYO
seven var sevmeyen var hükümeti sevmiyorsanda güzel bir ağızla eleştiri yapalım lütfen noo*-*-

Arkadaşalar küfürler düzenlenmiştir ve yukarıdaki msjda küfür yoktur!..
ve haklı bi şekilde konu açılmış olup tartışılabilir :D
bencede bu ülkede dümeninin kurtaran kantan misali çalıştıkların hep zengine gidiyor.

Freston link=topic=50875.msg511635#msg511635 date=1326552825' Alıntı:
küfür göremedim ben ???
pardon düzeltmiş (Son Düzenleme: Bugün, 12:22:48 Gönderen: Ağır Abi) görmedim düzelttiğini
ama 10 numara yağı dayımda minibüste kullandı minibüs hattı çalışmıyodu plakayı taşıması için 93 model pejoya 10 numara olsa gene iyi buldu yağı koyuyodu tabi çok kalın oldu için araba duman arttı yakıtı bi zaman sonra arttı pompa açıldı kendi kendine enson biyerleri kopardı galiba motoru çalışmaz oldu ve son görünümü Video ASAYİŞ Protesto için minibüs yaktılar Denizli ' de kendilerine yolcu taşıma izni verilmediğini protesto eden minibüs şoförleri, bir minibüsü ateşe verere...
;D zuha-*-s zuha-*-s

bu arada yok araba yakınca şu kadar ceza ödeniyor filan diolar dayım 2 tane yaktı 1 kurusta para vermedi cezada yok 1. mahkemede bişey cıkmadı 2. sürüyo ama ondanda bişey cıkmayacak diyo güçç*-*

dap gübre 1 ton 1700 tl sertifikalı bugday 1 ton 1100 tl mazot lt 3.800 tl ot ilacı yazlık gübre yaav ne kadar para harcamışım ben kar ediyomuyumki acaba merak ettim valla