Buda bizim araba :)

Ynt: Buda bizim araba :)

Yeni kasa Sorentolar ilk çıktıklarında 100.000- 112.000 TL arası rakamlara satılıyordu. Bu zamlardan sonra bende 140-150 bine satılan sıfır sorento gördüm. :) Bizim arabanın piyasası ise 45 bin civarı

:) Abi ben arabayı pek kullanamıyorum yasaklar listesinde ;D Ama ceylan avına gitmiyorum. Benim sultanım varken ceylanı napayım ;) Valla bugün 750 TL ocak ayı bandrolü yatırdım içim cızzzz etti :D Araba maşallah temiz. Ben 45.000 TL fiyat belirledim. Araştırdım taradım üzerindekilerle beraber fiyatı çok uygun. Üzerindeki lastikleri yeni. Ayrıca 4 tanede kar lastiği var. Onlarda yeni. 8 lastik 3.200 TL yapıyo. Bunların mazot depoları belli süre sonra solüsyon yapıyo mazottan dolayı ve pompa tıkaması yapıyo araba çalışmıyo. Başımıza geldi. Gittik serviste değiştirdik depoyı oda 1000 TL tuttu :) Aküsü değişti 200 küsür. Bir kaç esiği daha vardı onlarda hemen hemen 500 TL tuttu :D hemen hemen araba alacak kişiye 40.000 TL ye geldi bize. Zaten bandrolüde yatırdık :D

doganbey1 link=topic=50977.msg513288#msg513288 date=1326734885' Alıntı:
:) Abi ben arabayı pek kullanamıyorum yasaklar listesinde ;D Ama ceylan avına gitmiyorum. Benim sultanım varken ceylanı napayım ;) Valla bugün 750 TL ocak ayı bandrolü yatırdım içim cızzzz etti :D Araba maşallah temiz. Ben 45.000 TL fiyat belirledim. Araştırdım taradım üzerindekilerle beraber fiyatı çok uygun. Üzerindeki lastikleri yeni. Ayrıca 4 tanede kar lastiği var. Onlarda yeni. 8 lastik 3.200 TL yapıyo. Bunların mazot depoları belli süre sonra solüsyon yapıyo mazottan dolayı ve pompa tıkaması yapıyo araba çalışmıyo. Başımıza geldi. Gittik serviste değiştirdik depoyı oda 1000 TL tuttu :) Aküsü değişti 200 küsür. Bir kaç esiği daha vardı onlarda hemen hemen 500 TL tuttu :D hemen hemen araba alacak kişiye 40.000 TL ye geldi bize. Zaten bandrolüde yatırdık :D
olum şunları yazmasan olmuyormu demin babamla kavga ypıyoruz..
senin araba çok ii herşeyi güzel tm diyo ama bandorlu 200 :) parçası 500 :) bilmem neyi şu para :D
e benim kartalın banrol 40 lira parçası 10-20 lira :D nasıl iş bende anlamıyom diyo :D

doganbey1 link=topic=50977.msg513288#msg513288 date=1326734885' Alıntı:
hmm yenge varsa tabi olmaz ceylan avı yasak olur o zaman :) bandolu yüksekmiş doğan ya iki bandrol baya tutar bizde caddy alacaktık flunce yerine ama işte ondada bandrol yüksek bide her sene muayene işi felan masraflı olur diye flunce aldık yoksa yeni çıkan cadyy lerden alacaktık