ERKUT 80. 4. İLK ÇİFT DENEME. TARLADA AZDA OLSA ÇAMURDA VAR.

Ynt: ERKUT 80. 4. İLK ÇİFT DENEME. TARLADA AZDA OLSA ÇAMURDA VAR.

ARKADAŞLAR SÜREN BEN DEİLİM ÇEKEN BNMDE KAÇINAN GİTTİNİ BİLMİYORUM TARLADA ÇAMURDA VAR... BİZİM ÇOK HOŞUMUSA GİTTİ ÇEKİŞİ FİLAN YAKITIDA HİÇ DENEMEDİK.70 ZF DEN AZ YAKTIĞI KESİN BU MOTOR ACILINCA DAHADA ÇOK ÇEKER .

usta bende 80.4 zf var çorumluyum 5 li 13 no takıyorum 1.3 1.2 litre mazot yakıyor.640 fıatın 3 lü 14 no pullugu 1 le 4 takviyle çektigi toprakta 1l veya 1h yle sürüm yapıyoruz.daha 320 saatte.gerçekten allahın emrince motor.

sayın şaban muhtar eğerki erkuntu beğenmemiş olsaydınız nimeti gönderip bunu almazdınız.özelliklede daha önceki yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla çok sayıda traktör elinizden geçmiş.sizin gibi çok traktöre aşina olan biri tekrardan erkunt alıyorsa elbette bi bildiği vardır. arkadaşlar iyi gittiğini söylemiş zaten söylememe gerek yok.

önceden bizde 70 lik zf vardı hiç hoşuma gitmemişdi. bu 80 lik inanın çok hoşumuza gitti çeken motor belli oluyor denemedim amma yakıdıta az olacak çünkü motor çok rahat gidiyor onun için fazla yakmaz bence...

şaban.muhtar link=topic=51178.msg516476#msg516476 date=1327092590' Alıntı:
mustafa buda çeker bence yazın deneriz. biraz sonrada arkadaşın erkutu atacam sideye zf 80. 4 olanı
Muhtarım sana rehber çiftçisin diyorum ilçe tarım müdüründen kaymakama il tarım müdürlüğündeki tarımcılarada öyle tanıtıyoruz sen bunun gereğini yapman lazım .....

bu erkunt kitabını senin 5 kere okuyup rafa kaldırman lazım bunu sana söyleyim senin ilgi alanın fendt vario 209-211 olmalı ....

yazın inşallah gelecem gelmesemde hergün kardeşini arayacam kaç kere erkuntla balyayaya çıkacan gerçekten merak ediyorum ....

neyse köye yeni gelecek mf 6470 i görürüz heralde....