TM 155

1zhjw.jpg

resim facebook tan alıntıdır
arkadaşlar altınovadaki çiftlikte satlık tm 155 ler var 2006 model 4000 5000 saatte motorlar
bi tanıdık alacak tavsiye edermisiniz

Ynt: TM 155

hertürlü alet takılmıştır ramazan abi ama yıpranmıştır ama 3000-4000 saatte o traktörün ömrü bitmez alsın kaç liraymiş tanesi biliyormusun ?
motorların 5 tanesi azerbeycan a satılmış
5 tanesi konya ya alparslan traktöre gelecek fiyat ı 100 110 bin lira civarı
biz ne desek boş ..en güzeli traktörü alacak arkadaşın gidip yakından görmesi incelemesi ..fotolardan belli olmuyor..
en güzeli yakından görmek çalıştırıp ustaya falan göstermek
Alın usta, motordan zarar gelmez
bi aksilik olmasa alacaklar :D
bende tavsiye ederim. bunlar bence t serisine bakış sağlamlık yönünden daha sağlam gibi abi sen tm kullanıcısı değilmisin? bizden daha iyi bilirsin...
sağlamlık yönünden sağlam tm den şikayetim yok
düşünme 3000 4000 saatte motorun ömrü bitmez
bu saatte normal ama tozlu ortamda falan çalıştıysa toz yıpradır motoru

fiat motoru 5000 den sonra bi tarafları oynuyo illa bi de bunlar elektronik aksamlı illa sorun yaşanır 100 lira110 buna vericeğine gitsin ne güzel makinalar var ondan alsınlar abi
fiat motoru için gecerli değil her markanın belli saati var illaki sıfır gibi sorunsuz olmaz belli bi saatten sonra sorunları olur
gidip inceleyebildiniz mi ramazan abi
gidip incelemedim 4000 5000 saat çalışmışlar

ramazanpullu link=topic=51207.msg585143#msg585143 date=1335300338' Alıntı:
fiat motoru için gecerli değil her markanın belli saati var illaki sıfır gibi sorunsuz olmaz belli bi saatten sonra sorunları olur

Tabiki her markanın bi saati var abi ben yalnızca gözlemlerime ve gördüklerime göre yorumladım bizim buralarda ortalama o kadar gidiyo newhollanda fiatta diğer markaları bilmem.