MF 3085 INTERCOOLLER ATILIRMI ATAN VARMI KULLANICILARDAN YORUM BEKLIYORUM..

ARKADASLAR baslıktada yazdıgım gıbı mf 3085 turbo var ama ıntercooller sadece 3105 var 3085 ve 3095 yok 3085 ıntercoller atılırmı faydası zararı e olur malıyet ne olur bıde 3085 hangı modellerınde hıdrolık kollarında yardımcı pıston var yoksa yardımcı pıston sonradan mı atılıyor kullanıcılardan yorum beklıyorum zahmet olmazsa.....

Ynt: MF 3085 INTERCOOLLER ATILIRMI ATAN VARMI KULLANICILARDAN YORUM BEKLIYORUM..

kanka yenı bır plan yaptım once bır defıne bulma cıhazı alacam sonra soyle bızanslılardan kalma falan bır yer kesfedecem sonra esecem cıkarsa o zaman belkı alabılırım ne dersın ama ıyı fıkır demiiiii.... zuha-*-s

Ynt: MF 3085 INTERCOOLLER ATILIRMI ATAN VARMI KULLANICILARDAN YORUM BEKLIYORUM..

LORUOĞLU link=topic=51270.msg518460#msg518460 date=1327319056' Alıntı:
kanka yenı bır plan yaptım once bır defıne bulma cıhazı alacam sonra soyle bızanslılardan kalma falan bır yer kesfedecem sonra esecem cıkarsa o zaman belkı alabılırım ne dersın ama ıyı fıkır demiiiii.... zuha-*-s
Yapacağın masrafıydı bakımıydı şuydu buydu zaten buluyor o parayı..

Efsane yaratma pesındesın galiba :) 3085 + ıntrcllr çılgın olur bee. Yakıtını düşürür herhalde o zaman perfect bir makine olurdu 3085

3085 lerde yardımcı piston yok ..intercooler olayının faydalı olacağını düşünüyorum ama maliyetli olur kanısındayım ..

2005 üstü 3. serisinde deutz motor var deutz dince tabe yakıt illake gelir akıla eğer almak istersen 2005 altı alıcaksın tabi konfor biras as 2005 alacaksın konfor güç mükemmel tabe sana birde küçük bir trakörede ihtiyacın olacak yoksa yakıttan para ksananamassın bende 288g 4 wd var 0 satte aldım mükemmel yanında birbaşak ve bir de 240 var işim on numara mükemmel 3 lü d.