TRAKKULUP TEST EKIBI MF-ERKUNT-TÜMOSAN (RTC TARIM)

Ynt: TRAKKULUP TEST EKIBI MF-ERKUNT-TÜMOSAN (RTC TARIM)

Paylaşım için teşekkürler Ertaç. Ali ' de motorun bir vitesini bulamadı gitti yaws. Vitesin üzerinde yazmıyor mu?..:D Yalnız sonradan kapınca gıcır motoru birkaç tur çıkarmış...:D

Teşekkürler birader, sıfır foto sofor videoile döndüm eve , iyiki varsınız.
En azından evdekilere kanıtladık durumu.:D:D
Birde yolculuk çok riskli oluyo kar, buz falan valla uyku bile tutmadı otobüste, kendimden çok gelmesi için ısrar ettiğim arkadaşları düşündüm.

nailyetek link=topic=51281.msg519147#msg519147 date=1327359550' Alıntı:
Teşekkürler birader, sıfır foto sofor videoile döndüm eve , iyiki varsınız.
En azından evdekilere kanıtladık durumu.:D:D
Birde yolculuk çok riskli oluyo kar, buz falan valla uyku bile tutmadı otobüste, kendimden çok gelmesi için ısrar ettiğim arkadaşları düşündüm.
:D hele ben.çok tırstım abi ya bi ara kar yağmur fırtına bide en arka koltuktaydım motorun üstünde, bi motor freni sesi bi vites düşürünce devir sesi inim inim inledi neoplan denen alet bide bakıyom yana eğilip bişi görünmüyo karşıda.en iyisi cihan sen uyu bişi olursada görme dedim kendi kendime ama allaha çok şükür geldik sağ salim.

Cihan_özece link=topic=51281.msg519150#msg519150 date=1327360072' Alıntı:
:D hele ben.çok tırstım abi ya bi ara kar yağmur fırtına bide en arka koltuktaydım motorun üstünde, bi motor freni sesi bi vites düşürünce devir sesi inim inim inledi neoplan denen alet bide bakıyom yana eğilip bişi görünmüyo karşıda.en iyisi cihan sen uyu bişi olursada görme dedim kendi kendime ama allaha çok şükür geldik sağ salim.
bilader sorma yaw, dönüşte aynı otobüs denkgeldi, birde önümüzdeki ipne yolcunun biri denkgeldi, otel sanki a.q. biner binmez koltuğu geri yatırmaya kalktı dayadım dizimi.:D uğraştı biraz çekti uykuyu gelene kadar. ben bidaha bakacam neoplansa binmeyecem koltuk araları çok dar yaw.:)

nailyetek link=topic=51281.msg519157#msg519157 date=1327360698' Alıntı:
bilader sorma yaw, dönüşte aynı otobüs denkgeldi, birde önümüzdeki ipne yolcunun biri denkgeldi, otel sanki a.q. biner binmez koltuğu geri yatırmaya kalktı dayadım dizimi.:D uğraştı biraz çekti uykuyu gelene kadar. ben bidaha bakacam neoplansa binmeyecem koltuk araları çok dar yaw.:)
evet abi ya ulusoyda neoplandı ama çift dingildi.ulusoy 2+1 koltuk=45 yolcu idi,pamukkale tek dingil neoplan 2+2 koltuk=45 yolcu idi.ama insanlar iç içe girmiş durumdaydı.kayış mayış koptu ama yine iyidi öz ulusoy :D en azından içinde wifi sorunsuzdu.pamukkalede wifi çok zayıftı.

alipasalierkan link=topic=51281.msg518819#msg518819 date=1327341797' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Ertaç. Ali ' de motorun bir vitesini bulamadı gitti yaws. Vitesin üzerinde yazmıyor mu?..:D Yalnız sonradan kapınca gıcır motoru birkaç tur çıkarmış...:D
Koltuk çok büyük tü tümoya göre 2. vites e geçerken koltuğa çarpması gerekiyordu bende bilmediğimden ilk başta bi yabancılık çektim sonra :D alıştım tabi :D ;D

pulluklarıda takcaktınız yaaa, ben niye geç kaldım bilmemki,, kar üstünde salacaktık pullukları tarlaya, salına salına devirecektik toprağı şöyle,, mf nh tumo erkunt jd fark etmez ne olursa olsun erir sarhoş olurum, ellerim titrer gövsüm kabarır nefesim daralır, yeterki muhabbeti olsun,, aşk derler buna of ulan of