1500 liraya aldığım telefon bozulunca söküverdim renkli görüntüler ortaya çıktı

Ynt: 1500 liraya aldığım telefon bozulunca söküverdim renkli görüntüler ortaya çıktı

;D ahahah lan aklıma başka bişey geldi facede fln oluyorya hani telefon aldım içinden farklı bişey çıktı fln sanki içinde resim fln çıktı diy farklı bişey bbekliyordum meğer telefonu dağıtmışın :D

Ynt: 1500 liraya aldığım telefon bozulunca söküverdim renkli görüntüler ortaya çıktı

vale link=topic=51301.msg519016#msg519016 date=1327352046' Alıntı:
bende tamir edeceğim diye başına geçtiğim şeyi iyice bozup koyuyom
zuha-*-s bu sefer bozmamam gerekiyordu bozmadan söktüm taktım parça almam lazım internetten buldum siparış edeyim kargo ile gelince yapar anneme veririm kendime yenisini alırım )))

son parçalar :D telefon 2 senelik piyasadan kalktı :D 42 lira diyen var 20 diyen var servise götürsem 100 alır sökme takma parası arıza tespit parası zart zurt bi dünya fatura çıkarıyorlar nekadar ucuza kapatsam okadar iyi kasasıda mirror boya çiziliyor bende soymaya başladım metal de güzel duruyor o kasa da 2 kez değişti full soyuyorum garantisi varken götürüyorum servise yenisini takıyorlar :D

aramızda çok km farkı olmasa sen tlf gönder diyecem sakarya arabul ana bayide çalışan bizim köyden cihat abi var ona verir yaptırırdık olmazmı nasıl

arabul ' u ilk kez duyuyorum ama şöyle bir durum var diğer samsung telefonların servisleri değil başarının servisi yapıyor bu modeli...nerde 2. eli olmayan bilinmedik mal var bizde ha millet ozaman iphone aldı kötü dedim almadım bugün 700 liraya satıyorlar araba desen öyle motor desen öyle ay içim sıkıldı

garizmatika kardeşim benim sana şaka falanmı yapıyorum sanıyorsun sakaryada 1 tek bayi var oda bildiğim kadarıyla doğu marmara bölgesine bakıyor izmit dahil oda ARABUL eltr dedim ya sahibide sadettin arabul sen iyisimi gel buraya hem cep tlf nu yaptırırız hemde sana buraları gezdiririm olur.