Otomobille yolda seyrederken yaban domuzlarına çarptınız mı hiç?

Ynt: Otomobille yolda seyrederken yaban domuzlarına çarptınız mı hiç?

bunlarınki planlı yapılma :) biz geçe gidiyorduk aniden 3-5 köpek birde köy yolunda bi çıktı 1-2 sine çarptım diğerleri sıyırdı ortalık bi karıştı aklım çıktı aniden :D
bi defa neydi bilmiyom tilkimi nemişti ona çarptım ve birinde tavşançıktı o komikti eleman wardı sellektör yap sellektör yap diye bi bagırdı el frenini çekmişim amk ne bagırıon dedim altına gircek diyo çarpçaktık yerdik dövecektim o an hay sanada tavşnınada söledim durdum ;D ;D
ama dikkat etmek gerek köy yollarında ne çıkçagı belli olmuyor :)

allah korusun benim önüme çıktı bir gece baya büyüktü korna çaldım sellektör yaptım fakat oralı bile olmadı korkusuz hayvanlar çok tehlikeli allah kimseye göstermesin

bizim köylü bi kamyoncu anlatıyodu çarptım durdum ezdim diye baktım yoktu sonra kamyonu neresi degmiş die baktım ön tampon ve karlık hoşaf olmuş o haldeyken bile domuza bişe olmamış diyo zuha-*-s

köyden biri reno 19 la çarpmıştı araba savaştan çıkmış gibiydi dikkat etmek lazım ne çıkacağı belli olmuyor yollarda paylaşım için teşekkürler

Ertuğ Aslan link=topic=51342.msg519826#msg519826 date=1327441726' Alıntı:
bizim tekirdağdan gelirken bi köy var orda biri çarpmış domuza bişey olmamış ama arabada baya vardı
Burda motorun lastiğinin altına alıyorlar bişey olmuyor. Üzümlü otomatiğe tek kurşunu koyup tam koltuğuna çaktım ölmedi. Pompalı tek atışta haşat ediyor zuha-*-s