TÜRKİYE BUGÜN BU ÇOCUĞU KONUŞUYOR

Kim Milyoner Olmak İster FATİH KUZU rezaleti ZORLA KATILDIM , KENAN IŞIK: bunu bilin bari

'Kim milyoner olmak ister' adlı yarışma programına katılan üniversiteli programı izleyenleri ve Kenan Işık'ı sinir küpüne döndürdü...
'Sorulara sanatçı gözüyle bakacağım' diyen Mimar Sinan Üniversitesi İç mimarllık öğrencisi Fatih Kuzu, basit olan ilk beş soruda tüm joker haklarını kullanarak sanal alemde alay ve hakaret konusu oldu...

İşte Kuzu'nun jokerlerini harcadığı sorular

1970'li yıllarda kadınların giydiği yüksek ökçeli topuk hangisiyle ifade edilirdi sorusunda seyirciye sorma joker hakkını kullandı.

A) Apartman B) müstakil C) Dubleks D) zemin ........

Tombala oyununda kartın bir yada iki sırası doldurulduğunda söylenen söz hangisidir sorusunda yüzde elli joker hakkını kullandı...

B) Okey D) Çinko

Devlet kurumlarına ait internet uzantısı hangisidir sorusunda ise Üniversite hocasına bağnarak telefonla bağlantı jokerini kullandı

A) COM B) ROV C) NET D) GOV

Kuzu, aslında başka bir açıdan bakıldığında bu yarışmadan hiç bir şey bilmeden de 5 bin TL kazanabilineceğini de kanıtlamış oldu...

Ynt: TÜRKİYE BUGÜN BU ÇOCUĞU KONUŞUYOR

Ben de izliyordum. Bu çocuğun böyle malca cevaplar vererek karşısındaki adamı fıtık ettiğini görünce dayanamayıp kapattım kanalı. Çocuk herhalde yarışmaya katılırken 'bak ben kenan ışık ' ı nasıl deli edeceğim. İzleyince çok güleceğiz.' demiştir arkadaşlarına. Şahsıma kena ışık ' ın yerinde olsam dışarıda bu zıpçıktıyı iyice bir döverdim.